Україна обмежилася однією медаллю на Паралімпіаді

iSport.ua,  14 березня 2018, 08:50
0
291
Шишкова завоювала бронзову медаль

П'ятий день Паралімпійських ігор у Пхьончхані став найменш урожайним для України. Після п'ятого дня змагань в активі наших спортсменів 16 нагород.

У середу, 14 березня, Україна завоювала лише одну бронзову нагороду на Паралімпійських іграх в корейському Пхьончхані.

У цей день в українській команді за медалі боролися 11 представників лижних гонок, в тому числі піднімалися на подіум Максим Яровий, Тарас Радь, Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова, але, на жаль, тільки чотирьом з них вдалося пробитися до фіналів в спринті.

Тарас Радь в спринті на дистанції 1,1 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в фіналі став п'ятим, в спринті на 1,5 км капітан збірної України в Пхьончхані Григорій Вовчинський фінішував шостим.

Триразова бронзова призерка Ігор-2018 Людмила Ляшенко не змогла завоювати ще одну медаль в спринті на 1,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Українка зайняла в підсумковому протоколі п'яте місце.

У підсумку медаль виграла тільки Оксана Шишкова, якій допомагав Віталій Казаков. Вона фінішувала з третім результатом в спринті серед спортсменок з порушенням зору. 26-річна харків'янка Шишкова до останнього боролася за "срібло", однак в підсумку фінішувала третьою.

Таким чином, після п'ятого дня змагань в активі наших спортсменів 16 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 7 бронзових. Україна опустилася на 3 місце медального заліку.