Українські борці завоювали сім медалей на престижному турнірі в Болгарії

iSport.ua,  26 березня 2018, 10:50
0
97

На змаганнях виступили представники вільної та греко-римської боротьби.

У Болгарії пройшов престижний Міжнародний турнір Дан Колов - Нікола Петров, на якому українські борці завоювали сім медалей.

Так, у вільній боротьбі срібло завоював Василь Шуптар, бронзові нагороди виграли Василь Михайлов у вазі 74 кг, Гор Оганесян у вазі 65 кг, Муразов Мчедлідзе (97 кг) і Олександр Колдовський (125 кг).

Борці греко-римського стилю також були серед кращих, спочатку бронзову нагороду виборов Андрій Антонюк у вазі 83 кг, а в останній день до фіналу вийшов Денис Дем'янов (67 кг) і завоював срібну нагороду.

Раніше повідомлялося, що українці Беленюк і Ткач стали чемпіонами польської борцівською ліги.

Нагадаємо, українські борці не виступлять на чемпіонаті Європи в російському Каспійську через рішення України бойкотувати змагання в Росії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnetБажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!