Черняк виграла для України першу медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо

0
109
Марина Черняк

Георгій Зантарая поступився вже у другому колі.

На чемпіонаті Європи з дзюдо, який стартував у Тель-Авіві, були розіграні перші комплекти медалей, і без нагород не залишилася українська збірна.

В першу чергу, медаль ми очікували від найбільш титулованого спортсмена в нашій команді - чинного чемпіона Європи в категорії до 66 кг Георгія Зантараї, але він поступився вже у другому раунді, програвши азербайджанцеві Шіхалізаде.

Ще один представник у категорії до 66 кг Геворг Хачатрян і зовсім програв у своїй стартовій сутичці словенцю Адріану Гомбоку.

Зате в категорії до 60 кг дебютант дорослих чемпіонатів Європи Артем Лесюк зупинився за крок від медалі. На шляху до півфіналу він здолав іппоном Бекіра Озлу з Туреччини, а потім також іппоном здолав олімпійського чемпіона з Росії Беслана Мудранова. На жаль, далі Лесюк програв у півфіналі титулованому болгарину Яніславу Герчеву, а потім поступився і в поєдинку за бронзу британцеві Ешлі Макензі.

Зате порадувала представниця України в категорії до 48 кг Марина Черняк, яка завоювала бронзову медаль чемпіонату Європи.

У другому раунді у вазі до 48 кг Черняк зустрілася із сербкою Мілікою Ніколіч і поступилася їй по закінченню всього часу сутички з ваза-арі. Зате потім у втішній сітці Черняк здобула перемогу іппоном над Діларою Локманхекім з Туреччини, а потім виграла сутичку за бронзову медаль у француженки Мелані Клемент.

Для Черняк це друга бронзова медаль чемпіонату Європи. Першу свою нагороду з континентальної першості вона виграла в 2014 році.