0
170
Ольга Харлан - чемпіонка Європи

У Києві проходить чемпіонат України з фехтування.

Найтитулованіша українська спортсменка Ольга Харлан підтвердила звання найсильнішої в Україні, вигравши чемпіонат країни. Змагання в ці дні проходять у Києві.

Ольга впевнено пройшла по турнірній сітці і лише в фіналі зіткнулася з серйозною суперницею в особі Аліни Комащук, яка була за крок від перемоги, виграючи 14:13, але в підсумку програла 14:15.

"Аліна - хороший боєць, з нею завжди цікаво фехтувати. Ми один одного добре знаємо, тому і рахунок відповідний. Коли ми виходимо один проти одного - ми суперниці, а ось потім - друзі", - зазначила після перемоги Харлан,

Не сталося сенсації і в чоловічій шаблі, де чемпіоном став Андрій Ягодка - вчетверте за останні п'ять років.

Цікаво, що днем ​​пізніше Ягодка вже у шпазі дійшов до 1/4 фіналу, але все ж його зупинили за крок до медалі. Золото в шпазі виграв Юрій Тараненко, в фіналі на пріоритеті обіграв торішнього чемпіона України Дмитра Карюченка.

У жіночій шпазі золото виграла Фейба Бежура, а ось друге місце сенсаційно здобула п'ятиборка Анастасія Спас, яка на шляху до фіналу обіграла, в тому числі, п'ятого номера світового рейтингу Олену Кривицьку.

У жіночій рапірі чемпіоном України вчетверте в кар'єрі стала Анастасія Московська, а у чоловіків в індивідуальній рапірі золото виграв Дмитро Чучукало.