Українські гімнастки залишилися без фіналів на чемпіонаті світу

iSport.ua,  29 жовтня 2018, 06:35
0
150

При цьому завдання мінімум українська збірна виконала.

На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який триває у Досі, напередодні завершилися змагання в жіночій кваліфікації.

На жаль, за підсумками кваліфікації жодна з українок в результаті не змогла пробитися у фінал.

У багатоборстві найкращим став результат Діани Варинської, яка з 50,465 балами стала 37-ю. Насправді, враховуючи, що в фінал можуть пройти тільки дві спортсменки від однієї країни, кваліфікація "закрилася" на 32-му місці, тому Варинській трохи не вистачило до фіналу.

На окремих снарядах найближче до фіналу став результат Варинської на колоді, де в результаті її 13,300 балів дозволили зайняти 14-е місце, а ось на коронних брусах Варинська кілька разів впала і її результат навіть не пішов у залік команді. На інших снарядах жоден результат українок не потрапив навіть у топ-30.

Що стосується командних змагань, то тут команда виконала завдання-мінімум. Наша жіноча збірна (Яна Федорова, Валерія Осипова, Ангеліна Радивилова, Олена Титаренко та Діана Варинська) за підсумками кваліфікації виявилися на 20-му місці (150.329). Головне, що команда змогла увійти в топ 24, що дає можливість заявити команду на наступний чемпіонат світу в 2019 році, де будуть розіграні останні командні ліцензії на ОІ 2020. Тому шанс потрапити на Олімпіаду всією командою ще залишається.

Нагадаємо, у чоловіків Олег Верняєв пробився в два фінали, а Ігор Радивилов - в один.