Підручний та Прима в топ-10 спринтерської гонки в Рупольдінгу

iSport.ua,  16 січня 2020, 17:25
0
120

Третю гонку Кубка світу поспіль виграв француз Мартен Фуркад.

Двоє українських біатлоністів Артем Прима і Дмитро Підручний потрапили в десятку кращих у спринтерській гонці на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Рупольдінгу.

Артем Прима показав другий кращий результат у кар'єрі, з двома нулями і доброю швидкістю він став восьмим, вперше з березня 2017 року потрапивши в топ-10 в особистій гонці Кубка світу. Краще Прима виступив лише одного разу - коли в сезоні 2013/14 в спринті в Оберхофі він був п'ятим.

Дмитро Підручний також бездоганно відпрацював на рубежі, а завдяки високій швидкості на останньому колі він фінішував десятим.

Порадували стріляниною і Сергій Семенов та Антон Дудченко, які показали дуже рівні результати відносно один одного. Антон, щоправда, довше затримався на вогневих рубежах, але був трохи швидшим від Сергія на трасі. На фініші їх розділили всього півсекунди: Семенов 36-й, Дудченко 37-й.

Дебютант збірної Богдан Цимбал, який провів лише другу гонку на рівні Кубка світу, промахнувся двічі і фінішував на 88-му місці.

Боротьбу за перемогу вели французи Мартен Фуркад і Кантен Фійон Майї. На користь Фуркада зіграв більш пізній номер - обидва відпрацювали на рубежах без промахів і, знаючи графік Фійона Майї, Фуркад на останньому колі контролював ситуацію, вигравши, в підсумку, три секунди. Третє місце на подіумі зайняв німець Бенедикт Долль.