Лузан стала чемпіонкою світу в каное-одиночці

iSport.ua,  6 серпня 2022, 19:32
0
1144

Українська спортсменка Людмила Лузан продемонструвала найкращий результат на дистанції 1000 метрів.

Українка Людмила Лузан здобула золоту медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное, що проходить у канадському Галіфаксі.

Українська спортсменка стала найкращою у змаганнях каное-одиначок на дистанції 1000 метрів. Лузан подолала дистанцію за 4.47,90 хвилини, випередивши найближчу переслідувачку більш ніж на дві секунди.

Другий результат продемонструвала чилійка Марія Маїльярд, а замкнула трійку Аніка Лоске з Німеччини.

Ця золота нагорода стала першою для Лузан на чемпіонатах світу в одиночці.

Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное

Галіфакс, Канада

Каное-одиночка, 1000 м. Жінки

1. Людмила Лузан (Україна) – 4.47,90

2. Марія Маїльярд (Чилі) – 4.50,02

3. Аніка Лоске (Німеччина) – 4.51,46

Раніше повідомлялося, що українська чоловіча байдарка-четвірка здобула бронзу чемпіонату світу на дистанції 500 метрів.