iSport.ua,  19 січня 2018, 10:26
0
180
Олександр Долгополов

Олександр Долгополов зазнав поразки у третьому раунді австралійського мейджора. Він залишив змагання в Мельбурні, показавши найкращий результат з 2012 року.

Український тенісист Олександр Долгополов зазнав поразки від аргентинця Дієго Шварцмана в третьому колі Australian Open.

Поєдинок тривав 2 години і 40 хвилин. На початку першого сету спортсмени обмінялися брейками, а потім по черзі захищали подачі, поки гра не перейшла на тай-брейк, де сильнішим виявився Долгополов.

У другій партії Шварцман повів з рахунком 5-1, але не зумів подати на сет, подарувавши супернику свій гейм. В іншому, аргентинець тут же зробив зворотний брейк і зрівняв рахунок за сетами. Третя партія також пішла в актив Шварцмана, для перемоги в якій йому вистачило одного реалізованого брейк-поїнта.

У четвертому сеті Долгополов тричі програв свою подачу, хоча і зумів взяти один гейм суперника.

Підсумкова перемога за Шварцманом, а Долгополов залишив змагання в Мельбурні, показавши найкращий результат з 2012 року.

Australian Open. Третє коло

Олександр Долгополов (Україна) - Дієго Шварцман (Аргентина, 24) - 7:6 (1), 2:6, 3:6, 3:6

Раніше повідомлялося, що путівку до четвертого кола Australian Open оформила Еліна Світоліна, яка в українському дербі перемогла Марту Костюк.