Костюк пробилася у чвертьфінал турніру в Шеньчжені

iSport.ua,  14 березня 2018, 09:22
0
165
Марта Костюк

Марта Костюк здобула непросту перемогу в другому раунді. У наступному раунді турніру вона зіграє з 24-річною Луксікою Кумкхум з Таїланду.

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до третього кола змагань у китайському Шеньчжені.

У поєдинку другого раунду змагань 15-річна Костюк в трьох сетах здолала 23-річну китаянку Сюнь Фаньїн - 6:2, 1:6, 6:4.

У стартовому сеті Костюк вдалося тричі взяти подачу суперниці, віддавши лише одну свою, але вже другий сет став складатися явно не на користь українки - вона віддала дві подачі і стала програвати 0:3.

У цей момент матч був перерваний майже на три години через дощ, після чого китаянка знову взяла подачу Костюк, повела 5:0 і довела сет до перемоги.

Вирішальний сет тенісистки почали із захисту своєї подачі, але в четвертому геймі Сюнь зробила шостий брейк за матч і повела 3:1. Марта зрівняла рахунок, проте китаянка знову вийшла вперед, але такі три гейми залишилися за представницею України.

Марта Костюк (Україна, SE) - Сюнь Фаньїн (Китай, WC) 6:2, 1:6, 6:4

У наступному раунді турніру Костюк зіграє з 24-річною Луксікою Кумкхум з Таїланду, сіяною на турнірі під другим номером.