Бірмінгем хоче придбати Шевченка

3 листопада 2009, 13:47
💬 0
👁 7

Керівництво англійського Бірмінгема має намір повернути нападаючого київського Динамо і збірної України Андрія Шевченка до Англії.

Новий власник клубу Карсон Йєнг збирається витратити велику суму в зимовий трансферний період на зміцнення складу команди.

Зокрема, бірмінгемці хочуть підсилитися двома нападаючими, і Шевченко, який влітку повернувся з лондонського Челсі до Динамо, розглядається як одне з можливих придбань.

Раніше повідомлялося, що до сфери інтересів Бірмінгема також входить нападаючий лондонського Тоттенхема і збірної Росії Роман Павлюченко.