Kia і Nissan зробили рекламу на поразці збірної Англії

1 липня 2010, 12:30
💬 0
👁 12

Британські представництва компаній Kia і Nissan скористалися поразкою збірної Англії в матчі з Німеччиною на Чемпіонаті світу з футболу для реклами своїх автомобілів. Про це пише британський журнал Marketing.

Після програшу Англії компанія Kia опублікувала в британській газеті The Times рекламу зі слоганом: "Ну гаразд, принаймні за гарантією ми побили німців".

Мова йде про гарантійний строк автомобіля, який надається клієнтам безкоштовно. Для автомобілів Kia у Великобританії він становить сім років, а наприклад, для BMW або Audi - три роки.

При цьому автовиробник підготувався заздалегідь до матчу між Німеччиною й Англією. У разі перемоги останньої підпис виглядав би інакше: "Наша гарантія теж побила німців".

Компанія Nissan розмістила в газеті The Sun рекламу своєї моделі GT-R. Слоган під зображенням свідчив: "Змагання, яке німцям так і не вдалося виграти". Таким чином, Nissan натякає на результати проходження Північної петлі Нюрбургрингу своїм суперкаром (7 хвилин 26,7 секунди), який не вдалося побити найшвидшому німецькому автомобілю, призначеному для доріг загального користування, - Porsche 911 GT3 (7 хвилин 40 секунд).

Нагадаємо, збірна Німеччини розгромила команду Англії в 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футболу у неділю, 27 червня, з рахунком 4:1.