Відгомін ЧС-2010. Підсумки футбольного вівторка

7 липня 2010, 08:49
💬 0
👁 5

Учора ввечері визначився перший фіналіст ЧС-2010. У непростій боротьбі у головний матч чотириріччя пробилися голландці.

Перестрілка дня

Перший тайм першого ж півфіналу запам'ятався, в першу чергу, завдяки двом дальнім ударам. І якщо гол Форлана можна назвати досить робочим (як для Дієго), то приголомшливий удар Джіо ван Бронкхорста інакше, як фантастичним, назвати не можна - м'яч настільки зручно ліг на ногу, що полетів по прямій у дальню дев'ятку. Стрибок воротаря нічого не вирішував, а цей гол явно претендує на звання одного з найкрасивіших на турнірі.

Світлі голови дня

Після важкого першого тайму знайшлася людина, яка одним ударом перевернула все з ніг на голову. Звичайно ж, це був Уеслі Снейдер. Чи був там правильно зарахований гол чи ні - це на совісті арбітра, але факт залишається фактом - Уеслі знову виручив Голландію у найпотрібніший момент.

А через 5 хвилин друга світла голова Нідерландів – Ар’єн Роббен, який цього разу задіяв свою голову в прямому сенсі - його удар після навісу Кейта прийшовся точно під штангу. Невисокий хавбек, як справдешній Жигіч, виграв позицію в захисника.

Трагедія дня

Рішення знімати з гри Форлана було зрозумілим - рахунок 1:3, особливих шансів проти такої збірної Голландії немає. Та ось тільки це ж півфінал Чемпіонату світу, і як же кусав лікті Дієго на лавці запасних, спостерігаючи за марними і безглуздими спробами партнерів забити вирішальний, третій гол. Він би там точно став  у нагоді, але змушений був сидіти за кромкою поля.

Потенційний реванш дня

Через 32 роки Голландія проривається у фінал. Нарешті ці золоті покоління зможуть продовжити традиції великої команди Кройфа. Буде цікаво, якщо суперником стане збірна Німеччини - їхній давній противник по фіналу 1974 року.

Тенденція дня

Нас чекає чисто європейський фінал - другий раз поспіль. До речі, тепер абсолютно точно вперше не на своєму субконтиненті Чемпіоном світу стане європейська команда.

Очікування дня

21:30. Німеччина vs Іспанія!

___________________________________________

За найсвіжішою інформацією про Чемпіонат світу можете слідкувати в новій спецтемі Sport.bigmir.net. Крім оперативних новин Чемпіонату світу, читачі сайту зможуть в режимі реального часу стежити за всіма іграми турніру завдяки текстовим трансляціям, а також обмінюватися своїми спостереженнями та думками з авторами матеріалів та іншими читачами.