Хабі Алонсо: У нас є все для домінування у світовому футболі

13 липня 2010, 10:09
💬 0
👁 4

Півзахисник збірної Іспанії Хабі Алонсо поділився думкою про фінальний матч Чемпіонату світу проти Голландії (1:0) і зізнався, що ніколи не отримував ударів болючіших, ніж від хавбека голландців Найджела де Йонга в першому таймі фіналу.

"Насправді нам пощастило, що вдалося забити за чотири хвилини до серії пенальті. Не уявляю, що сталося б у цій лотереї", - зазначив гравець збірної Іспанії.

"Для домінування у світовому футболі у нас є все: класні гравці, стиль, бійцівський дух. Нам просто треба не зраджувати собі, і нові перемоги прийдуть.

Не хочу згадувати момент c фолом де Йонга. Скажу лише, що це був найбільш болючий удар, який я отримував у своїй кар'єрі ", - заявив Хабі Алонсо.

Нагадаємо, що в неділю, 11 липня, в Йоганнесбурзі на стадіоні Соккер Сіті Іспанія виграла Чемпіонат світу з футболу, перегравши збірну Голландії з рахунком 1:0.