Молодіжна збірна України з баскетболу вирвала перемогу у сербів

14 липня 2010, 09:29
💬 0
👁 44

Молодіжна збірна України з баскетболу обіграла команду Сербії з рахунком 66:64, забезпечивши собі місце в чвертьфіналі Чемпіонату Європи.

Після рівної першої чверті Україна упевнено провела другу, створивши собі комфортну 8-очкову перевагу перед великою перервою. Проте Сербія в третій чверті відіграла відставання. А в четвертій вирвалася вперед на вісім очок.

Проте українці завдяки зусиллям Липового, Натяжка та Отверченка змогли за шість хвилин відіграти відставання і вийти вперед.

Наступну гру підопічні Володимира Поляха проведуть сьогодні проти Литви о 22:15 за Києвом.

Україна - Сербія - 66:64 (16:17, 24:15, 12:20, 14:12)

Україна: Отверченко (21), Липовий (8 + 4 передачі), Оснач (1), Сандул (14 + 11 підборів), Натяжко (11 + 6 підборів + 6 втрат) - старт; Кондратьєв (6 + 5 підборів), Носков (5), Дзюба (0).

Сербія: Мітрович (15), Ярамаз (12 + 4 передачі), Декіч (9 + 11 підборів), Анджушич (8), Муслі (4 + 14 підборів).

Нагадаємо, що в попередньому матчі збірна України святкувала перемогу над Чорногорією.

За матеріалами: Федерація баскетболу України