Пляжний футбол: Україна розгромила Голландію

15 липня 2010, 13:24
💬 0
👁 10

Сьогодні, 15 липня, збірна України з пляжного футболу пробилася до чвертьфіналу відбірного турніру Чемпіонату світу-2011.

У матчі 1/8 фіналу українці з рахунком 6:0 розгромили команду Голландії.

Чемпіонат світу з пляжного футболу. Кваліфікація

Європейська зона. 1/8 фіналу

Україна - Голландія - 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Голи: І. Борсук (2), Пачев (2), А. Борсук, Зборовський

Другий  гострий момент з боку української збірної в першому таймі завершився голом. Роман Пачев пробив з дальньої дистанції, голкіпер голландців приймав м'яч, але не впорався з відскоком. Другий м'яч забив один з братів Борсуків гарматним ударом зі своєї половини поля.

Третій м’яч Голландія пропустила вже на старті другого тайму. Після цього українці створили кілька моментів, в яких добре зіграв голкіпер суперників Ран. Незабаром у боротьбі з Ігорем Борсуком захисник голландців зіграв рукою, і рефері дав штрафний. Ігор потужно пробив під опорну ногу голкіперові і зробив рахунок 4:0.

Відіграти один м'яч голландці могли через дві хвилини після початку третього тайму. Але Віталій Сидоренко вже не вперше на турнірі врятував ворота після пенальті: удар Ван Гельдермансена з семи метрів не став проблемою для капітана українців. А в продовженні епізоду, коли Сидоренко накривав м'яч після добивання, проти нього грубо зіграв Акс, який вже відзначився попередженням. Рефері вилучив голландця.

Через хвилину Роман Пачев закинув м'яч на лівий фланг, і звідти Ігор Борсук ударом через себе зробив рахунок 5:0. Ще через деякий час підопічні Кучеренка розіграли красиву комбінацію, Корнійчук провів м'яч по лівій бровці, віддав у центр, і Роман Пачев розстріляв ворота Рана.

Зазначимо, що суперник українців по чвертьфіналу визначиться після завершення всіх матчів 1/8 фіналу.

За матеріалами: UA-Футбол