Стенфорд WTA: Дементьєва чекає Шарапову в чвертьфіналі

29 липня 2010, 11:43
💬 0
👁 3

Росіянка Олена Дементьєва з непростої перемоги стартувала на турнірі WTA Bank of the West Classic-2010, який проходить у Стенфорді.

У своєму поєдинку другого кола посіяна тут під другим номером 28-річна росіянка, що займає у світовому рейтингу 6-е місце, зустрічалася з кривдницею Дінари Сафіної найбільш віковою тенісисткою туру 61-ою ракеткою світу 39-річною японкою Кіміко Дате-Крумм.

Матч тривав у цілому 2 години 16 хвилин і завершився перемогою Дементьєвої в трьох партіях з рахунком - 3:6, 6:3, 6:4. За матч Олена зробила сім брейків, але при цьому шість разів упустила свою подачу. Це була лише перша зустріч між двома спортсменками.

У чвертьфіналі Дементьєва зіграє проти переможниці матчу між Марією Шараповою і білорускою Ольгою Говорцовою.