Фотогалерея: Неприступні Балкани. Дніпро програє сербському Спартаку

30 липня 2010, 09:31
💬 0
👁 5

29 липня дніпропетровський Дніпро зробив невдалий страт у єврокубковому сезоні 2010/2011.

Дніпро програв перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи на виїзді маловідомому для українського вболівальника клубу Спартак Златибор Вода з Сербії з рахунком 2:1.

Перемогу команді з Нови Саду забезпечили два пенальті. Спочатку на 16-й хвилині у своєму штрафному порушив правила Коноплянка. А потім на 90-й, під завісу поєдинку, арбітр побачив порушення правил проти Носковича. Обидва удари реалізував капітан Спартака Торбіца.

У складі дніпропетровців голом відзначився Гоменюк, який на 23-й хвилині замкнув передачу Кравченка.

Гостьова поразка з рахунком 1:2 залишає дніпропетровцям непогані шанси на потрапляння у наступну стадію Ліги Європи. Для цього Дніпру буде достатньо виграти з рахунком 1:0.