Уйфалуші перепросив Мессі

20 вересня 2010, 07:25
💬 0
👁 15

Томаш Уйфалуші через тренера Атлетико Кіке Санчес Флореса перепросив Ліонеля Мессі за той епізод наприкінці матчу з Барсою, в якому чех завдав аргентинцю травми.

Головний тренер Атлетико Кіке Санчес Флорес після матчу на Вісенте Кальдерон з Барселоною констатував: "Ми були кращі за противника в другому таймі, але в першій половині не показали всього, на що здатні. Барселона блискуче підготовлена фізично і тактично. Ми ж діяли гірше, ніж могли б, але поступилися чудовій команді ".

"Що ж стосується травми Мессі, то можу сказати, що Уйфалуші хотів перепросити за завдану йому травму" - наводить слова AS Флореса.

Нагадаємо, що в рамках 3-го туру Ла Ліги Барселона 19 вересня виграла в Мадриді в Атлетико з рахунком 2:1, а перший гол у матчі забив Ліонель Мессі.

За словами тренера Барселони Хосепа Гвардіоли перелому у Мессі немає, а ступінь тяжкості ушкодження стане відома після сьогоднішнього обстеження.

За матеріалами: СЭ