Каролін Возняцкі де-факто стає першою ракеткою світу

7 жовтня 2010, 15:40
💬 0
👁 7

Каролін Возняцкі вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру China Open, а це означає, що з наступного тижня датчанка вперше у своїй кар'єрі очолить рейтинг WTA.

Сьогодні, 7 жовтня, поки що друга ракетка світу 20-річна датчанка польського походження з'ясовувала стосунки зі своєю ровесницею з Чехії Петрою Квітовою, яка в жіночому табелі про ранги розташувалася на 34-му рядку.

Возняцкі впевнено перемогла у двох партіях з рахунком 6:3, 6:2. Матч тривав 1 годину 15 хвилин.

Нинішній успіх дозволив фіналістці US Open-2009 не тільки взяти у суперниці реванш за розгромну поразку в 4-му колі Уїмблдону-2010 - 2:6, 0:6, але і збільшити свою перевагу в особистому протистоянні з нею до 3:1.

Варто також відзначити, що завдяки цьому виграшу датчанка, яка тиждень тому була першою на аналогічних змаганнях у Токіо, продовжила свою переможну серію в нинішньому сезоні до семи поєдинків поспіль.

Варто додати, що Каролін Возняцкі стала 20-ю за рахунком в історії жіночого тенісу першою ракеткою світу, а з жіночого тенісного трону вона змістить американку Серену Вільямс.

За матеріалами: gotennis.ru