Євро-2012. Група А: Німеччина легко громить Туреччину

8 жовтня 2010, 22:43
💬 0
👁 8

У п'ятницю, 8 жовтня, відбулися матчі третього туру відбіркового раунду на Євро-2012 у групі А. Німеччина впевнено розправилася з Туреччиною, Бельгія виграла у Казахстану, а Австрія перемогла Азербайджан.

ЄВРО-2012. Відбірковий раунд. Група А

Німеччина - Туреччина - 3:0

Гол: Клозе (42, 87); Озіл (79)

Берлін. Олімпіаштадіон. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Говард Уебб (Англія)

Німеччина: Нойер, Лам, Бадштубер, Мертезакер, Вестерманн, Хедіра, Крос, Мюллер, Озіл, Подольські (Треш, 86), Клозе (Какау, 89)

Туреччина: Демірел, Генюл, Четін, Ердоган, Сариоглу, Белезоглу, Ауреліо (Шанлі, 24), Шахін (Йілдірім, 78), Хурмачі, Х. Алтинтоп (Шентюрк, 63), Алтинтоп

87-а хвилина. ГОЛ. 3:0 Грубо помиляється Демірель, вибиваючи м'яч суперника і отримавши гол від Клозе між ніг.

79-а хвилина. ГОЛ. 2:0 Озіл вибігає один на один і легко переграє кіпера.

42-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Мюллер головою пробиває по воротах - Демірель переводь удар у поперечину, то тут як тут Клозе, який добиває м'яч у сітку.

Казахстан - Бельгія - 0:2

Гол: Огунжімі (52, 70)

Астана. Астана Арена. Арбітр: Мартін Борський (Польща)

Казахстан: Сидельников, Кіров, Абдулін, Попов, Кісліцин, Карпович, Гетерієв, Нургалієв (Рожков, 74), Шмідтгаль, Жумаскалієв (Аверченко, 87), Хижніченко

Бельгія: Бейллі, Альдерверельд, Ломбертс, ван Бейтен, Дешахт, Вітцель, Сімонс, ван Дамм (Лежар, 78), Восс, Феллайні, Лукаку (Огунжімі, 46)

Австрія - Азербайджан - 2:0Гол: Предль (3); Арнаутович (53)

Відень. Ернст Хаппель. Арбітр: Микола Волькарц (Данія)