Євро-2012. Група Н: Португалія переграє Данію

8 жовтня 2010, 23:35
💬 0
👁 9

У п'ятницю, 8 жовтня, відбулися матчі третього туру відбіркового раунду на Євро-2012 в групі H. Португалія завдяки прекрасній грі Нані легко переграла Данію, а Норвегія впоралася з Кіпром.

ЄВРО-2012. Відбірковий раунд. Група H

Португалія - Данія - 3:1

Гол: Нані (29, 31); Роналдо (85) - Карвальо (79-автогол)

Порту. Естаду Драгао. Початок матчу: 22.45

Арбітр: Ерік Браамхар (Нідерланди)

Португалія: Едуардо, Жоао Перейра, Пепе, Карвальо, Коентрао, Мейрелеш, Моутіньо, Мартінш (Тьяго, 75), Нані (Варела, 88), Роналдо, Уго Алмейда (Поштіга, 69)

Данія: Соренсен (Ліндегор, 32), Якобсен, Кьяер, Кролдруп, Квіст (Ловенкрадс, 72), Вінгор, Сільбербауер, К. Поульсен, Д. Йенсен (К. Еріксен, 58), Педерсен, Роммедаль

85-а хвилина. ГОЛ. 3:1 Нані поборовся за м'яч, віддав на Роналдо - і той з штрафної лінії чарівно б'є.

79-а хвилина. ГОЛ. 2:1. Після подачі з кутового невдалий рикошет - і м'яч від грудей Карвальо залітає у ворота.

31-а хвилина. ГОЛ. 2:0 Поульсен невдало обрізається в центрі поля, Нані б'є з-за штрафної - гол.

29-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Роналдо прострілив з флангу - Нані пробив між ніг воротарю!

Кіпр - Норвегія - 1:2

Гол: Оккас (58) - Ріїсе (2); Карью (42)

Ларнака. Антоніо Пападопулос. Арбітр: Серж Гіменей (Бельгія)

Кіпр: Георгаллідес, Пурсайтідіс, Хараламбус (Ефрем, 86), Меркіс (Крістоф, 81), Авраам, Добрашиновіч, Макрідіс, Хараламбідіс (Сатціас, 46), Алонефтіс, Оккас, Костянтину

Норвегія: Кнудсен, Хогла, Хангеланд, Ваелар, Ріїсе, Б. Ріїсе (Моєн, 75), Хауер, Гріндхейм, Хусеклепп (Рууд, 80), Карью (Абделлау, 84), Гамст Педерсен