Поклюка. Нойнер виграла спринт

18 грудня 2010, 16:40
💬 0
👁 23

Сьогодні, 18 грудня, володарка Кубка Світу - 2009/10 Магдалена Нойнер звично виявилася найшвидшою на трасі, і навіть два промахи не завадили їй отримати першу перемогу в сезоні.

Друге місце дісталося словацькій спортсменці Анастасії Кузьміній, а от третє розділили відразу дві біатлоністки, які показали однаковий час. І якщо до подіумів Кайси Макаряйнен ми вже починаємо звикати, то Ольга Зайцева принесла Росії перше довгоочікуване місце в трійці найсильніших для жіночої збірної.

Вразили француженки - відразу дві дівчини фінішували в першій шістці, і це при тому, що серед них не виявилося Марі-Лор Брюне. При цьому Анес Бескон показала кращий результат у своїй кар'єрі. Не дуже вдало провели гонку претендентки на третє місце в загальному заліку Дарина Домрачева і Анна-Карін Зідек.

Наші ж дівчата провели загалом рівну гонку - відразу троє українок виявилося серед п'ятнадцяти найсильніших, що стало непоганим показником для команди в Кубку націй. У цьому заліку Україна зберігає третє місце, і відрив від четвертого ще більше виріс.

У загальному заліку завдяки невдачам суперниць Валя Семеренко піднялася на п'яте місце, її сестра Віта зміцнила позиції у двадцятці, а Олена Підгрушна увійшла до Топ-25, що дає перепустку на участь у мас-старті. Втім, до цього буде ще один спринт в січні в Оберхофі.

3-й етап Кубка Світу, Поклюка (Словенія)Жінки. Спринт 7,5 км:1. Магдалена Нойнер (Німеччина) (0 +2) 23:05.2