Обергоф: Флатланд здобула першу перемогу в кар'єрі

8 січня 2011, 20:25
💬 0
👁 17

Сьогодні, 8 січня, в німецькому Оберхофі біатлоністки змагалися на дистанції спринтерської гонки. Сенсаційною переможницею гонки стала норвежка Анн-Крістін Флатланд.

Для 28-річної спортсменки це перша перемога в кар'єрі! Примітно, що її норвежка добула навіть маючи промах на рубежі, але вміла утримати перевагу в дуелі з самою Магдаленою Нойнер!

Сама німецька прима допустила цілком прийнятні для себе два промахи і стала другою, а компанію їй на п'єдесталі пошани склала подруга по команді Андреа Хенкель.

Наші дівчата виступили просто чудово! Одразу три українки фінішували в числі п'ятнадцяти найсильніших! При цьому Віта Семеренко виявилася однією з трьох біатлоністок, хто не допустив жодного промаху на вогневих рубежах!

Завдяки ідеальній точності Віта взяла участь у квітковій церемонії в особистих гонках, фінішуючи сьомою! Вітаємо! Більш ніж гідний результат продемонстрували Валя Семеренко та Оксана Хвостенко. Лише по одному промаху і 13-е і 15-е місця відповідно.

Завдяки блискучому командному виступу наша команди вийшла на друге місце в заліку Кубка націй! Вітаємо і так тримати! Що стосується особистих заліків, то Віта Семеренко піднялася на 13-місце в загальному заліку Кубка світу, а її сестра Валя утримується на високому шостому місці!

Лідером же загального заліку Кубка світу залишається Кайса Макаряйнен, зберігає досить значну перевагу над переслідувачами.

Оксана Хвостенко завдяки сьогоднішньому успіху завоювала право на участь в завтрашньому мас-старті! На жаль, Олена Підгрушна, не фінішувавши, покинула Топ-25 загального заліку і завтра в мас-старті Україну будуть представляти лише три спортсменки. Крім Хвостенко це будуть сестри Семеренко.