Біатлон: Зайцева виграла індивідуальну гонку, сестри Семеренко - у десятці кращих

13 січня 2011, 16:40
💬 0
👁 17

У четвер, 13 січня, в німецькому Рупольдингу на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів.

На сьогоднішніх змаганнях найкращий результат показала росіянка Ольга Зайцева, яка подолала дистанцію за 41.46,1 і не допустила жодного промаху на вогневому рубежі, принісши Росії першу перемогу в цьому сезоні на етапах Кубка світу.

Другою фінішувала Андреа Хенкель з Німеччини, а третє місце дісталося шведці Хелені Екхольм.

За крок від п'єдесталу закінчила гонку українка Валя Семеренко (1 промах), сьоме місце дісталося Віті Семеренко (1 промах).

Рупольдинг. Індивідуальна гонка. 15 км. Жінки

1. Ольга Зайцева (Росія) - 41.46,1 (0 промахів)

2. Андреа Хенкель (Німеччина) - 42.00,6 (0)

3. Хелена Екхольм (Швеція) - 42.23,5 (0)

4. Валя Семеренко (Україна) - 43.36,9 (1)

...

7. Віта Семеренко (Україна) - 44.15,9 (1)

Нагадаємо, що в середу, 12 січня, в Рупольдингу в чоловічій індивідуальній гонці на 20 кілометрів перемогу здобув норвежець Еміль Свендсен.

У п'ятницю, 14 січня, відбудеться чоловічий спринт на 10 кілометрів.