Фантастичний гол Руні приносить МЮ перемогу в дербі

12 лютого 2011, 16:50
💬 0
👁 10

Сьогодні, 12 лютого, відбувся матч двох лідерів англійської Прем'єр-ліги, двох команд з міста Манчестера.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - 2:1 Гол: Нані (41 ВІДЕО); Руні (78 ВІДЕО) - Сільва (65 ВІДЕО)

Весь матч відбувався на високих швидкостях

У першому таймі небезпечніше виглядали господарі. Особливо часто в безвихідь захист гостей ставив Луїш Нані, який не раз накручував суперника і загострював гру. Тому й було справедливо, що єдиний гол у складі МЮ в першому таймі забив саме він. Причому зробив це в одній з небагатьох контратак. Руні виграв повітря, Гіггз швидко віддав пас врозріз, а Нані пішов від захисника і пробив повз воротаря.

А от у другому таймі гра Ман Сіті змінилася лише з виходом на заміну Райт-Філліпса і Джеко. Шон прострілив з флангу, Едіна вдарив - і м'яч від спини Сільви полетів зовсім в інший кут!

Але у МЮ в запасі був козирний туз - після подачі Нані Уейн Руні одним ударом довів, що він все ще один з найкращих гравців планети - в падінні через себе Руні завдав хльосткого удару прямо в дев’ятку.

Після такого видовища у гравців Ман Сіті просто опустилися руки, і вони фактично не змогли створити нічого небезпечного.

Таким чином МЮ виграв дербі і ще більше зміцнив своє становище в турнірній таблиці.

ТЕГИ: Английская Премьер-лига Манчестер Юнайтед Манчестер Сити