Стаховський легко подолав перший раунд Wimbledon

21 червня 2011, 16:36
💬 0
👁 10

Український тенісист Сергій Стаховський з упевненої перемоги почав свій виступ на Wimbledon-2011.

У першому раунді турніру 46-а ракетка світу Стаховський зустрічався з 273-м номером рейтингу АТР господарем корту Деніелом Коксом. Українець узяв гору в трьох партіях з рахунком 6:2, 6:4, 6:4. Матч тривав 1 годину 35 хвилин.

За вихід до третього кола нинішньої першості Стаховський посперечається з найсильнішим у хорватському дербі, в якому зіграють Іван Любічич і 28-й сіяний на кортах Всеанглійського Лаун-тенісного клубу Марін Чиліч.

Нагадаємо, що в жіночій сітці Wimbledon з перемоги стартувала також Катерина Бондаренко, обігравши француженку Алізе Корне. Інша українка Леся Цуренко у першому раунді змагань програла росіянці Анастасії Павлюченковій.

За матеріалами: Gotennis.ru