Суперліга. Черкаські Мавпи провчили Хімік

2 листопада 2011, 21:18
💬 0
👁 15

У середу, 2 листопада, в поєдинку української баскетбольної Суперліги Черкаські Мавпи впевнено здолали гостей.

Лідерські якості Уїлла Соломона, який відзначився 26 очками, 8 передачами і 4 підборами, допомогли Черкаськими Мавпам отримати другу перемогу в сезоні.

Оволодівши ініціативою у другій чверті, господарі майданчика досить впевнений утримували перевагу, яка вагалася в районі десяти очок. В результаті Мавпи обіграли Хімік з рахунком 93-80.

Ще у першій чверті черкаські баскетболісти, не дивлячись на передматчеві прогнози, зуміли переграти суперника у боротьбі під щитами (18/11 по підборам), а бігмен хіміків Рейшон Тері змушений був вражати кільце господарів переважно через дугу, хоча йому це досить непогано вдавалося. Саме він став одним з двох найрезультативніших гравців за підсумками першої половини, отримавши 13 очок, як і плеймейкер Черкаських Мавп Уїлл Соломон.

Друга половина матчу була не менш результативною, ніж попередня. В кінці третьої чверті Мавпи, завдяки точному триочковому кидку Іварса Тімерманіса, вперше у матчі повели +10. Гості неодноразово наближалися до команди Володимира Холопова на небезпечну відстань, але завершальні хвилини поєдинку пройшли при відчутній перевазі господарів.

Окрім Уїлла Соломона, у складі Черкаських Мавп варто відзначити Войдана Стояновськи, що записав на свій рахунок 14 очок і 5 підборів, а також Олександра Неруша і Мільяна Пуповічи. Кожен з них відзначився 13 очками, а центровий, крім того, зібрав сім відскоків. 11 очок команді приніс Іварс Тімерманіс.

Найрезультативнішим гравцем у складі Хіміка став Рейшон Тері - на його рахунку 20 очок і 6 підборів. 19 очок і 5 передач стали надбанням Даррелла Мітчелла. 17 очок і 5 підборів в свій актив заніс Аарон МакГі, 14 очок і 4 підбори - Денис Яковлєв.