Буряк про збірну України: Не варто робити висновків з товариських матчів

17 листопада 2011, 09:17
💬 0
👁 6

Колишній головний тренер збірної України та київського Динамо Леонід Буряк поділився враженнями від двох останніх товариських матчів української національної команди.

Також фахівець розповів про проблемні місця жовто-синьої дружини, очолюваної Олегом Блохіним.

"У поєдинку зі збірною Німеччини команда була надмотивована і на тлі німців зуміла показати видовищний, розумний футбол. Підопічні Олега Блохіна зіграли тактично грамотно, прекрасно використовували контратаки. Загалом показали солідну гру. Багато хто погоджується з думкою, що у другому таймі збірна дещо зменшила обороти, але можу сказати, що команда грає так, як їй дозволяє це суперник. Та й для того, щоб два тайми поспіль відбирати м'ячі у німців, потрібно мати два серця", - зазначив Буряк.

ВІДЕО: Без коментарів. Гімн у виконанні Арени Львів, що погнав Україну вперед

"Що стосується матчу у Львові, то незважаючи на те, що австрійці не зуміли подолати кваліфікацію на Євро-2012, вважаю цю команду дуже сильною. Перемога в цьому поєдинку була психологічно важлива для української збірної - це значно поліпшило мікроклімат, тепер колектив спокійно, без тиску збоку, буде готуватися до наступних поєдинків.

Говорячи ж про позитивні і негативні моменти у грі збірної України, можна зазначити, що у команди є проблеми у воротарській лінії, нестабільний центр захисту. Крім того, незважаючи на більш-менш збалансовану середню лінію, не вистачає форварда на вістрі. Серед плюсів варто зазначити самовіддачу футболістів - навряд чи комусь можна пред'явити претензії.

У цілому, одні гри збірної Блохіна були досить хорошими, інші - навпаки непереконливими. Проблема в тому, що жодна команда, окрім Австрії, не приїхала сюди основним складом. У будь-якому разі, не варто робити висновків з товариських матчів - на Євро-2012 все буде по-іншому. А поки що вважаю, що тренерському штабу пора б уже визначитися з кількістю гравців, які готуватимуться до чемпіонату Європи", - заявив Буряк.

ВІДЕО: Феєрія. Збірні України та Німеччини провели перший поєдинок на НСК Олімпійський

Нагадаємо, що 11 листопада в Києві збірна України зіграла внічию із командою Німеччини - 3:3. У вівторок, 15 листопада, національна команда зустрічалася з австрійцями у Львові, де на останніх хвилинах вирвала перемогу - 2:1.

За матеріалами: Спорт-Экспресс в Украине