Ракицький хоче зіграти з Росією, Хорватією і Чехією на Євро-2012

18 листопада 2011, 10:24
💬 0
👁 10

Захисник Шахтаря і збірної України Ярослав Ракицький прокоментував товариські матчі українців проти збірних Німеччини та Австрії.

"З приходом Олега Блохіна ми довго не могли знайти свою гру, багато експериментували і, відповідно, не домагалися потрібного результату. Переслідували нічиї і поразки. Але поступово гра вирівнювалася, і команда стала домагатися успіху. Всі хлопці знайшли спільну мову з тренером і стали краще розуміти один одного на полі. Результат, як бачите, не змусив себе довго чекати. З Німеччиною, думаю, непогано зіграли...

Те, що ми в першому таймі реалізували три моменти з чотирьох - це, звичайно, непоганий показник. Установку - зіграти вдало у нападі і надійно в обороні - до перерви ми, в принципі, виконали. У другому таймі, напевно, з'явилася втома. Суперник майже нічого не створив, але зумів зрівняти рахунок. Думаю, якби ми при рахунку 3:1 реалізували хоча б один зі своїх моментів, гра була б зроблена. Німців би уже й чути не було, вони б нікуди не втекли.

Головним у цьому матчі був результат. По-перше, відкривали Олімпійський, а по-друге, у нас є самолюбство. У сильного суперника, звичайно, хотіли виграти. Але в підсумку вийшло тільки не програти.

Кожен футболіст буде продовжувати підвищувати свою майстерність. А взимку знову зберемося і продовжимо підготовку. Думаю, все буде добре. До Євро-2012 ми наберемо оптимальну форму.

Ніяких гарантій тренер нікому не давав. Багато гравців були травмовані, тому, думаю, влітку в Олега Володимировича буде вибір ширший. Ми всі практично одного рівня, тому хто буде в кращій формі, той і потрапить до складу. Я так думаю.

Матч з австрійцями дався важче, ніж з Німеччиною. На відновлення було дуже мало часу. До того ж суперник добре контролював м'яч. У другому таймі ми пропустили, ще й Саню Кучера видалили... Добре, що в підсумку зуміли проявити характер і перемогти", - розповів захисник Шахтаря.

Ярослав Ракицький також поділився своїми очікуваннями від майбутнього жеребкування фінальної частини Євро-2012: "З другого кошика хочу росіян. Інтерес до наших матчів був би дуже серйозним. З третього кошика нам підходить Хорватія. Непогано було б зіграти проти наших Даріо (Срна. - прим. ред.) і Едуардо... З четвертого кошика нехай будуть чехи. Адже ми їм програли 0:4. Будемо брати реванш. До того ж Хюбшман там грає".

Нагадаємо, 11 листопада в Києві збірна України зіграла внічию з командою Німеччини - 3:3. У вівторок, 15 листопада, національна команда зустрічалася з австрійцями у Львові, де на останніх хвилинах вирвала перемогу - 2:1.

Жеребкування фінальної частини Євро-2012 пройде в Києві в п'ятницю, 2 грудня. Збірна України потрапила в перший кошик.

За матеріалами: Спорт-Экспресс в Украине