Хохфільцен: Бергман перемагає в спринті

9 грудня 2011, 12:59
💬 0
👁 20

Сьогодні, 9 грудня, чоловічим спринтом стартував другий етап Кубка світу з біатлону в Хохфільцені.

Перемогу відсвяткував швед Карл-Йоган Бергман, який з чистою стрільбою зміг на 9 секунд випередити свого найближчого переслідувача росіянина Андрія Маковеєва. Третім фінішував швейцарець Бенжамін Вегер.

Варто відзначити, що зірки норвезького біатлону Еміль-Егле Свендсен (1) і Тар’єй Бо (0) закінчили гонку на четвертому і шостому місцях відповідно, а багаторазовий олімпійський чемпіон Оле-Ейнар Бйорндален (1) був на фініші 19-м.

Невдало виступив і лідер загального заліку француз Мартін Фуркад, який допустивши два промахи, закінчив гонку 22-ім.

Всі українські біатлоністи фінішували за межами тридцятки. Найкращим став Сергій Семенов, у якого 37-й результат.