АПЛ: Арсенал зазнав поразки в Уельсі

15 січня 2012, 19:55
💬 0
👁 8

Сьогодні, 15 січня, відбулися матчі 21-го туру англійської Прем’єр-ліги. Спочатку Ньюкасл виграв у КПР, а потім Арсенал несподівано програв Суонсі.

Подробиці вчорашніх матчів дивіться тут: МЮ і Челсі перемагають, Тоттенхем і Ліверпуль втрачають очки

Суонсі – Арсенал – 3:2

Гол: Сінклейр (17-пенальті); Дайер (57); Грем (71) – Ван Персі (5); Уолкотт (70)

Суонсі: Ворм, Колкер, Н. Тейлор, Вільямс, Ранхель, Дайер (Раутледж, 82), Бріттон, Аллен, Агуст (Сігурдссон, 46), Грем (Літа, 90), Сінклейр

Арсенал: Шчесни, Мікель, Косьельні, Мертезакер (Окслед-Чемберлейн, 78), Джуру, Бенаюн (Росіцкі, 63), А. Сонг, Уолкотт, Ремзі, Аршавін (Анрі, 63), ван Персі

5-а хвилина. ГОЛ 0:1 Сонг зробив короткий пас на Аршавіна, Андрій Сергійович видав розрізану передачу на хід Ван Персі, Робін витримав театральну паузу і з-під молодого Колкера відправив м’яч у ближній кут воріт Ворма під оплески Тьєррі Анрі!

16-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Натан Дайер отримав м’яч у чужій штрафній, почав розвертатися і отримав по ногах від Аарона Ремзі!

17-а хвилина. ГОЛ 1:1 Скотт Сінклейр холоднокровно реалізував вирок, пробивши в правий від себе нижній кут! Шчесни стрибав у вірному напрямку, проте врятувати свою команду не зумів!

57-а хвилина. ГОЛ 2:1 Аарон Ремзі втратив м’яч у центрі поля, Джо Аллен відібрав предмет розбрату і вивів на позицію для удару Натана Дайера, а той метрів з двадцяти послав м’яч у сітку воріт!

70-а хвилина. ГОЛ 2:2 Алекс Сонг почав атаку своєї команди відмінним пасом у напрямку Уолкотта, який вибіг на побачення з Вормом і переправив м’яч у ціль! Помилився Колкер, не утримав лінію оборони!

71-а хвилина. ГОЛ 3:2 Миттєва відповідь у виконанні футболістів Суонсі! Гілфі Сігурдссон послав м’яч низом на хід Грему, Денні ударом з дуже гострого кута відправив м’яч у кут воріт Шчесни!

Ньюкасл – КПР – 1:0 (матч завершений)

Гол: Бест (37)

Ньюкасл: Крул, Сімпсон, Вільямсон, Колоччіні, Сантон, Кабай (Бен Арфа, 25), Р. Тейлор (Гослінг, 82), Гатрі, Гутьєррес, Бест (Перч, 77), Амеобі

КПР: Кенні, Хілл, А. Фердінанд, Геббідон, Люк Янг, Бужак (Македа, 76), Деррі, Меккі, Райт-Філліпс, Ботройд, Хельгусон (Сміт, 65)

Турнірне становище: 1. Манчестер Сіті – 48, 2. Манчестер Юнайтед – 48, 3. Тоттенхем – 46, 4. Челсі – 40, 5. Арсенал – 36, 6. Ньюкасл – 36

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net