Ліга Чемпіонів: Зеніт здобув вольову перемогу над Бенфікою

15 лютого 2012, 20:58
💬 0
👁 4

У середу, 15 лютого, був зіграний перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між пітерським Зенітом і лісабонською Бенфікою.

Зеніт - Бенфіка - 3:2 Голи: Широков (28, 88); Семак (71, ВІДЕО) - Максі Перейра (20); Кардосо (86)
З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Дебют зустрічі краще вдався португальській команді: на 20-й хвилині Кардосо майстерно виконав штрафний, воротар Зеніту зіграв не найкращим чином і захисник Максі Перейра добив м'яч у сітку воріт.

Гол підбадьорив команду Спалетті, яка пішла вперед великими силами і фактично одразу зрівняла рахунок: на 28-й хвилині Широков скористався прострілом Губочана і з 15-ти метрів вразив нижній кут воріт Бенфіки. До перерви команди обмінялися кількома небезпечними моментами, але ще раз засмутити когось із воротарів не вдалося.

Початок другого тайму знову пройшов під диктовку Бенфіки, але цього разу португальцям не вдалося вийти вперед, тоді як Зеніту посміхнулася удача: на 71-й хвилині після прострілу від Бистрова Семаку вдався корявий, але дуже точний удар п'ятою, з яким не впорався воротар гостей Артур!

Бенфіка не склала зброю, і на 86-й хвилині зуміла зрівняти рахунок: Кардосо скористався сейвом Жевнова після удару Гайтана і з метра проштовхнув м'яч у ворота. Однак Зеніт буквально відразу ж відновив статус-кво - Широков підкараулив помилку Максі Перейри, обіграв Артура і пробив у порожні ворота, оформивши, таким чином, дубль.

Нагадаємо, вчора Барселона впевнено перемогла на виїзді Байєр, а Ліон мінімально обіграв АПОЕЛ.