Едуардо: Чудово готові до відновлення чемпіонату України

22 лютого 2012, 11:34
💬 0
👁 6

Нападаючий Шахтаря Едуардо прокоментував матч проти Анжі, в якому він зробив кілька результативних передач.

"Поєдинок вийшов непростим, але ми мали право розраховувати навіть на ще більшу перемогу. Ми створили багато моментів, мали гарні шанси, щоб забити, - думаю, що це наш найкращий матч за весь час передсезонної підготовки. І я вважаю, що сьогодні ми дійсно непогано себе показали, переконали всіх, що чудово готові до відновлення чемпіонату України.

У першому таймі ми повністю контролювали гру, другий тайм більше вдався Анжі. Це дуже непогана команда, у них в складі є кілька швидких і технічних футболістів.

У матчі з Анжі все склалося вдало, але потрібно розуміти, що забити виходить далеко не в кожній вигідній ситуації. Вчора в ролі асистента виступив я, а завтра ним може стати хтось інший. У нас в команді дуже багато висококласних футболістів, так що ця перемога абсолютно заслужена", - цитує Едуардо офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, у вівторок, 21 лютого, донецький Шахтар у заключному матчі збору в турецькій Анталії спокійно з рахунком 3:1 переграв махачкалінський Анжі, нещодавно очолений досвідченим Гусом Хіддінком.