Індіан-Уеллс: Долгополов посперечається з Надалем за путівку у півфінал

14 березня 2012, 08:23
💬 0
👁 12

Друга ракетка світу іспанець Рафаель Надаль і українець Олександр Долгополов в очному поєдинку розіграють путівку до чвертьфіналу турніру BNP Paribas Open, що відбувається в Індіан-Уеллсі.

21-й номер світового рейтингу 23-річний українець Долгополов у своєму поєдинку третього раунду обіграв 47-у ракетку світу 26-річного кіпріота Маркоса Багдатіса - 6:4, 5:7, 6:4.

Долгополов зміг зробити на один брейк більше за Багдатіса - 5 проти 4, витративши на перемогу 2 години 20 хвилин ігрового часу.

У матчі третього кола Надаль зустрічався зі своїм співвітчизником, 26-ою ракеткою світу 25-річним Марселем Гранольєрсом.

Рафаель тричі взяв подачу суперника і відіграв обидва брейк-пойнти, добившись підсумкової перемоги з рахунком - 6/1, 6/4. Зустріч тривала 1 годину 27 хвилин. В активі Надаля 4 ейси при 1 подвійній помилці.

Тепер в четвертому раунді Надалю і Долгополову належить зіграти між собою. Зазначимо, що раніше тенісисти грали між собою двічі, і на рахунку Долгополова в цих матчах немає жодної виграної партії.

За матеріалами: Gotennis