Шахтар переміг Волинь

23 березня 2012, 20:55
💬 0
👁 20

24-й тур Української Прем’єр-ліги у п’ятницю, 23 березня, відкривав матч між Волинню і Шахтарем, в якому важку перемогу отримала команда Мірчі Луческу.

Волинь - Шахтар - 1:2

Голи: Пилипчук (39) - Луїс Адріано (25, 88, пен)

Видалені: Герасим’юк (90) - Кучер (60)

Шахтар на правах фаворита почав матч неспішно, мабуть, розраховуючи здобути результат малою кров’ю. Проте перший небезпечний момент записав на свій рахунок Герасим’юк, якому не вистачило лічених сантиметрів, аби з 12-ти метрів вразити нижній кут воріт Шуста.

Після цього команди почали вести боротьбу в центрі поля, поки на 25-ій хвилині не провалилася оборона Волині: Луїс Адріано після пасу Фернандіньйо вийшов наодинці з воротарем і пробив точно в кут.

Пропущений м’яч змусив активізуватися команду Дем’яненка, і на 39-ій хвилині Пилипчук замкнув простріл Герасим’юка з флангу.

У другому таймі команда Луческу заграла набагато активніше, але створити по-справжньому небезпечні моменти їй ніяк не вдавалося. Більше того на 60-ій хвилині Шахтар залишився у меншості: друге попередження заробив Олександр Кучер.

Гірники, проте, не ослабили тиск і продовжили штурмувати штрафну луцької команди. Гра супроводжувалася великою кількістю порушень, через що арбітр Ярослав Козік за 20 хвилин показав вісім жовтих карток.

А на 87-ій хвилині настала розв’язка - Шевчук рвонув до воріт Волині і впав після контакту з Піщуром. Арбітр без роздумів вказав на одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Луїс Адріано, оформивши дубль.

У час, що залишився, Волинь не змогла організувати контргру, і поєдинок так і завершився з рахунком 1:2.

Таким чином, Шахтар знову порівнявся з Динамо по очках, проте кияни у неділю зіграють свій матч проти Іллічівця. Волинь залишилася на 12-му місці, випереджаючи Зорю на три очки.

ТЕГИ: Шахтер волынь Украинская Премьер-лига Луческу Луис Адриано Демьяненко