Суперліга: Хімік вчинив справжній розгром ДніпроАЗОТу

7 квітня 2012, 00:09
💬 0
👁 35

У п'ятницю, 6 квітня, південненці розправилися з дніпродзержинцями

Потужне тріо американських легіонерів Хіміка у складі Даррелла Мітчелла, Рейшона Террі і Аарона МакГі, якому активно допомагав Денис Яковлєв, визначило долю зустрічі в Дніпродзержинську, де південненці здобули впевнену перемогу над місцевим ДніпроАЗОТом з рахунком 96-64.

Втім, у першій половині господарі паркету, які вперше в сезоні змушені були грати без свого лідера і плеймейкера Стенлі Прінгла (керівництво клубу відпустило захисника, який отримав пропозицію пограти в іншому чемпіонаті), дали бій гостям. Причому, Кеммрон Тейлор взяв на себе функції головного бомбардира й асистента команди, отримавши 15 очок і віддавши 3 передачі партнерам. Однак американські легіонери Хіміка, які втрьох до великої перерви відзначилися 32 очками, зробили свою справу. Максимальна перевага гостей становила тринадцять пунктів, і лише під кінець другої чверті дніпродзержинці дещо скоротили розрив у рахунку – 38-45.

Після великої перерви команда Дарко Руссо збільшила оберти, спочатку повернувши собі комфортну перевагу, а до кінця матчу довівши її до тридцяти очок. Догравали зустріч Хіміки виключно українським складом, який, проте, виглядав не менш упевнено, ніж основна п’ятірка.

У підсумку Даррелл Мітчелл став найкращим гравцем зустрічі, відзначившись 21 очком і 13 передачами і зміцнивши своє лідерство серед найкращих асистентів Суперліги. Рейшон Террі записав на свій рахунок 20 очок, 6 підбирань і 4 передачі, Аарон МакГі – 17 очок і 7 підбирань, Денис Яковлєв – 13 очок і 4 підбирання.

Найрезультативнішим у складі своєї команди став Кеммрон Тейлор, в активі якого 20 очок і 6 передач. 10 очок команді з Дніпродзержинська приніс Маріо Літтл. Олексій Чигринов отримав 9 очок.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги