Суперліга: БК Київ здолав Будівельник, ДніпроАЗОТ влаштував феєрію в Одесі

9 квітня 2012, 23:22
💬 0
👁 26

В понеділок, 9 квітня, в Києві та Одесі пройшли два поєдинки Суперліги.

Результативна гра задньої лінії БК Київ, а також дабл-дабл Вернона Гудріджа визначили долю третього в сезоні столичного дербі, яке завершилося з рахунком 80-65 на користь Києва.

Велику частину першої половини на паркеті точилася рівна боротьба, хоча ближче до великої перерви Будівельники, які грали без своїх лідерів Джека МакКлінтона і Зака ​​Морлі, відірвалися від суперника. Причому, головними діючими особами в складах обох команд стали плеймейкери - Деррік Зіммерман, який відзначився 13 очками, 3 підбираннями та 3 передачами, та Луїс Флорес, який отримав 12 очок і зібрав 3 відскоки. І саме точний кидок домініканського захисника дозволив Будівельнику відправитися на велику перерву, лідируючи 43-35.

Зате третю чверть досить впевнено виграли Вовки, снайпери яких реалізували ряд важливих триочкових кидків. Завдяки цьому Київ наздогнав суперника, зрівнявши рахунок – 55-55. Більш того, на початку заключного періоду підопічним Віталія Чернія вдався ривок 11-2, а до кінця поєдинку їхня перевага становила вже п'ятнадцять очок. Окремо зазначимо, що протягом усієї зустрічі гравцям Будівельника не вдалося реалізувати жоден з тринадцяти дальніх кидків.

У результаті Гаррі Ервін і Деррік Зіммерман отримали по 18 очок, а останній відзначився ще й 5 підбираннями та 5 передачами. Владислав Подолян приніс Києву 15 очок. Вернон Гудрідж оформив дабл-дабл (14 очок + 12 підбирань).

У складі Будівельника 14 очок і 4 підбирання на свій рахунок записав Луїс Флорес. По 10 очок здобули Артем Параховскій та Андрій Агафонов, в активі якого, крім того, 6 зібраних відскоків.

В іншому поєдинку ДніпроАЗОТ, який протягом матчу безнадійно поступався Одесі, спочатку переламав хід зустрічі і зрівняв рахунок після кидка Маріо Літтла, а в овертаймі не залишив Акулам шансу, здобувши перемогу з рахунком 111-103.

Захопивши ініціативу в дебютній чверті, в ході якої лідерство господарям забезпечили Джастін Лав і Шон Кінг, надалі Одеса, головним чином, за рахунок дальніх кидків, довела свою перевагу до дев'яти пунктів. Білоруський форвард господарів Денис Коршук видав хороший відрізок, в цілому реалізувавши 4/4 кидків з гри та 2/2 штрафних і ставши найрезультативнішим у складі Акул. Причому, Одесі не зуміли перешкодити ні Майкл Даніген, ні Кеммрон Тейлор, удвох отримали рівно половину очок дніпродзержинської команди.