Інтрига в Англії загострюється: Ман Сіті підкрадається до МЮ

Сьогодні, 22 квітня, відбудуться матчі 35-го туру англійської Прем'єр-ліги.

: 1. Манчестер Юнайтед - 83, 2. Манчестер Сіті - 80, 3. Арсенал - 65, 4. Ньюкасл - 62

Результати суботи: Арсенал - Челсі - 0:0, і інших матчів

Вулверхемптон - Манчестер Сіті - 0:2

Гол: Агуеро (27); Насрі (74)

Вулверхемптон: Де Вріс, Фолі, Уорд, Стірман, Бассонг (Берра, 75), Генрі, Едвардс, Джарвіс, Кайтлі, Девіс, Ст. Флетчер (Ебанкс-Блейк, 77)

Манчестер Сіті: Джо Харт, Сабалета, Компані, Лескотт, Кліши, Яя Туре, Беррі, Сільва (Н. де Йонг, 59), Насрі (Туре, 86), Агуеро, Тевес (Джонсон, 75)

27-а хвилина. ГОЛ 0:1 Кліші обіграв на лівому фланзі опікуна і вирізав в центр на лінію штрафного в напрямку Куна, чим там займалися центральні захисники господарів сказати складно, в результаті Агуеро спокійно м'яч прийняв, просунувся вперед і катнув у правий від себе кут повз де Вріса.

74-я хвилина. ГОЛ 0:2 Провалилися захисники, прогавивши швидкий розіграш вільного в центрі поля, Тевес видав хорошу проникаючу передачу в штрафну на Насрі, Бассонг зобразив щось дивне, і Насрі спокійно з правої пробив у дальній кут, не залишивши шансів де Врісу.

Ліверпуль - ВБА - 0:1

Гол: Одемвінгі (75)

Ліверпуль: Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Хосе Енріке, Спірінг (Шелві, 83), Хендерсон, М. Родрігес (Даунінг, 74), Кюйт (Белламі, 68), Керролл, Суарес

ВБА: Б. Фостер, Джонс, Маколей, Ріджуелл, Ольссон, Мулумбу, Дорранс (Кокс, 86), Брант, Томас (Ендрюс, 69), Лонг, Одемвінгі (Шарнер, 83)

75-я хвилина. ГОЛ 0:1 Джонсон помилився, обікрав його Мулумбу і виконав передачу на Одмевінгі вийшов один на один з воротарем чого пробив у ближній кут, а Рейна вже сіпнувся в дальній.

Манчестер Юнайтед - Евертон - 4:4

Гол: Руні (41, 70); Уелбек (57); Нані (61) - Елавіч (34, 83); Феллайні (67); Пієнар (85)

МЮ: Де Хеа, Рафаел, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Евра, Скоулз (Джонс, 86), Керрік, Валенсія (Чічаріто, 90), Нані, Уелбек, Руні

Евертон: Ховард, Хібберт, Хейтінга, Дістен (Кехілл, 84), Невілл, Феллайні, Джагелка, Осман (Макфадден, 63), Д. Гібсон, Пієнар, Елавіч

6-а хвилина. МОМЕНТ! Ось це небезпечно! Осман видав пас урозріз на Елавіча, той відірвався від Еванса і з лінії штрафного пробив у кут, де Хеа врятував!

34-а хвилина. ГОЛ 0:1 Ось це гол! Гібсон віддав на фланзі Хібберту, той видав пас на Елавіча, який майже з нульового кута перекинув де Хеа за спину, м'яч ударився об штангу і влетів у сітку!

36-а хвилина. Трохи було не зрівняли господарі! Ховард кулаками вибив м'яч після подачі з кутового точно на Скоулза, Пол тут же пробив, м'яч влучив у Уелбека, змінив напрямок, але Тім встиг зреагувати і врятувати команду!

41-а хвилина. ГОЛ 1:1 дотиснули "Юнайтед"! Нані з лівого флангу виконав дивовижний крос на голову Руні, той вискочив з-за спин захисників і пробив точно в ціль!

57-а хвилина. ГОЛ 2:1 Самі подарували гості м'яч Уелбеку! Відбили вони м'яч точно на ногу Уелбека, той як дитину обіграв Хейтінгу і пробив з лінії штрафного точно в "дев'ятку"!

61-а хвилина. ГОЛ 3:1 Це все! Залишили захисники Нані в своєму штрафному, той отримав пас від Уелбека, вийшов один на один з Ховардом і технічно того перекинув.

67-а хвилина. ГОЛ 3:2 Хібберт зі свого флангу виконати другу голову подачу, цього разу Феллайні без опору пробив зльоту точно в кут!

68-а хвилина. Феллайні відкотив легенько на Пієнара, а той метрів з 18-ти пробив сильно в кут, де Хеа врятував команду!

70-а хвилина. ГОЛ 4:2 На швидкості прорвали господарі оборону "Евертона", Уелбек не поскупився і відкотив у центр, де Руні без опору ляп у дальній кут!

82-а хвилина. ЕВРАААА! Евра в падінні "рибкою" пробив з метра точно в штангу! Ось це епізод!

83-а хвилина. ГОЛ 4:3 Невілл навісив у штрафну на Феллайні, Фердинанд зміг вибити точно на голову Елавіча, який з десяти метрів пробив точно в кут!

85-а хвилина. ГОЛ 4:4 Феллайні отримав м'яч на лівому краю штрафної і прострілив у центр, Пієнар в падінні пробив майже в упор в ближній кут, де Хеа не врятував!

90 +1 хвилина. Нані з правого флангу накрутив Пієнара і навісив на голову Евансу, удар того з п'яти метрів пройшов вище мети!

90 +3 хвилина. ФЕРДИНАНД! Залишився він на лінії штрафного, м'яч відлетів на Ріо, який пробив під поперечину, Ховард врятував команду!

Вулверхемптон - Манчестер Сіті - 18:00

Ліверпуль - ВБА - 18:00