Чемпіон повертається. Феттель виграв Гран-прі Бахрейна, Грожан показав кращий результат у кар'єрі

22 квітня 2012, 15:59
💬 0
👁 18

Чинний чемпіон світу Себастьян Феттель в неділю, 22 квітня, здобув першу перемогу в новому сезоні Формули-1, фінішувавши першим на Гран-прі Бахрейну.

Пілот Red Bull відбив атаки Кімі Райкконена на Lotus, залишивши його на другій позиції. Фінн почав заїзд з 11-го місця, проте вдала тактика і використання свіжих комплектів гуми дозволили Райкконену пробитися на подіум. П'єдестал пошани доповнив партнер Кімі по команді Lotus Роман Грожан, для якого третє місце стало кращим результатом у кар'єрі.

АНАЛІТИКА: Зона підвищеної небезпеки. Чого чекати від ледь не скасованого Гран-прі Бахрейна

Четвертим картатий прапор побачив Марк Веббер, а п'ятим фінішну лінію перетнув Ніко Росберг. З невідомих причин німець скинув швидкість на стартовій прямій, через що пілота Mercedes AMG ледь не випередив Пол ді Реста: в підсумковому протоколі спортсменів розділило менш однієї десятої секунди. Сьоме місце дісталося Фернандо Алонсо, а восьме - Льюїсу Хемілтону.

Пілот Ferrari Феліпе Масса вперше в сезоні зміг набрати очки: бразилець фінішував на дев'ятому місці. Першу десятку замкнув Міхаель Шумахер, який стартував 22-м. Росіянин Віталій Петров зайняв 16 місце, перевершивши свого напарника Хейккі Ковалайнена.

Чемпіон світу 2009 року Дженсон Баттон довгий час претендував на сьоме місце, однак за три кола до фінішу британець здійснив позаплановий піт-стоп через проблеми з колесом, а незабаром і зовсім зійшов з дистанції.

За матеріалами: Лента.ру