Без Тимощука: Боруссія розносить Баварію у фіналі Кубка Німеччини

12 травня 2012, 21:57
💬 0
👁 22

Сьогодні, 12 травня, відбувся фінальний матч Кубка Німеччини, в якому дортмундська Боруссія знищила Баварію.

Кубок Німеччини. Фінал.

Боруссія (Дортмунд) – Баварія (Мюнхен) – 5:2

Гол: Кагава (3); Хуммельс (41-пенальті); Левандовськи (45, 58, 81) – Роббен (25-пенальті); Рібері (75)

Попередження: Вайденфеллер (24), Хуммельс (83) – Швайнштайгер (72), Гомес (87)

Берлін. Олімпіаштадіон. Початок матчу: 21.00

Боруссія Д: Вайденфеллер (Ланжерак, 33) – Піщек, Суботич, Хуммельс, Шмельцер – Кель, Гюндоган – Блащиковські (Перішич, 85), Кагава (Бендер, 82), Гросскройтц – Левандовськи

Баварія: Нойер – Лам, Боатенг, Бадштубер, Алаба (Контенто, 69) – Луїс Густаво (Мюллер, 46), Швайнштайгер – Роббен, Кроос, Рібері – Гомес

Хронологія матчу:

3-тя хвилина. Гооол 1:0 Швидко Боруссія відкриває рахунок! Помилка оборони "Баварії", і Левандовськи підхопив м’яч біля лінії штрафної, зблизився з голкіпером і віддав прекрасну передачу на Шінджі, який з десяти метрів вколотив м’яч у сітку воріт! Тренерський штаб "Боруссії" тріумфує!

5-та хвилина. От і перше положення "поза грою" було зафіксовано. Штрафний удар заробили номінальні гості на правому фланзі. Пішов навіс на лінії воротарського майданчика, де Маріо Гомес прийняв м’яч, перебуваючи вже в офсайді.

7-ма хвилина. Гомес! Досить небезпечну контратаку зметикували футболісти "Баварії". Арьєн Роббен віддав прекрасну передачу на Гомеса, який вирвався на побачення з голкіпером, однак лінійний арбітр зафіксував положення "поза грою".

8-ма хвилина. Гомес вирвався на побачення з голкіпером, він встиг пробити, але Вайденфеллер впорався з цим ударом, а потім ще був удар коліном. Воротар лежить на газоні. Медична допомога вже протягом однієї хвилини намагається підняти кіпера з газону. Мабуть, буде заміна.

9-та хвилина. Піднявся Вайденфеллер з газону. Він готовий продовжити цей поєдинок, незважаючи на гострий біль. Прекрасний голкіпер. Саме від нього все сьогодні залежить.

16-та хвилина. АЛАБААА!! Хороша позиційна атака вийшла у номінальних гостей. Роббен отримав м’яч біля лінії штрафної і віддав прекрасну передачу на Алабу, який з гострого кута пробив трохи вище наміченої мети.

18-та хвилина. Швайнштайгер зі своєї частини футбольного поля відправляв Роббена на побачення з голкіпером, однак Шмельцер зробив крок уперед і залишив Роббена в положенні "поза грою".

24-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Швайнштайгер вивів Гомеса на побачення з Вайденфеллер, а кіпер його зрубав. ЖОВТА КАРТКА голкіперу.

25-та хвилина. Гооол 1:1 Ар’єн Роббен пробив у правий від себе кут, а Вайденфеллер впав у протилежний. Все починається спочатку! Тепер буде ще цікавіше.

28-ма хвилина. Гомес! Помилка лінії захисту. Маріо підхопив м’яч біля лінії штрафної і правою ногою сильно пробив по воротах, проте вийшло трохи вище наміченої мети.

37-ма хвилина. Ланжерак – браво! Зараз Маріо Гомес отримав передачу від партнера, але вона виявилася занадто сильна, проте форвард продовжив боротьбу і побіг на молодого кіпера, який чудово зіграв у цьому епізоді.

40-ва хвилина. ПЕНАЛЬТІ! ТІЛЬКИ УЖЕ В ПРОТИЛЕЖНІ ВОРОТА! Блашиховськи прекрасно переграв Боатенга, а захисник був з цим не згоден і зрубав його. Стовідсотковий пенальті!

41-ша хвилина. Гооол 2:1 Хуммельс впевнено виводить Боруссію вперед. Дуже сильно пробив Матс. Голкіпер напрямок вгадав, проте потягнути цей складний удар у нього не вийшло! На жаль!

45-та хвилина. ГОООООЛ 3:1 Кагава красиво переграв Густаво і віддав прекрасну передачу на Роберта Левандовськи, який вирвався на ударну позицію і пробив повз ноги голкіпера.

Перерва. Тренеру Баварії є що сказати своїм хлопцям у роздягальні.

46-та хвилина. Стартував другий тайм. У Баварії одна заміна – замість Густаво Луїса на полі з’явився Томас Мюллер.

50-та хвилина. КАГАВААА!! Прекрасний контратвипад номінальних господарів. М’яч отримав Шінджі, проте переграти на швидкості Бадштубера у нього не вийшло, але кутовий удар він заробив.

53-тя хвилина. Бадштубер не за правилами зіграв проти Блашиховськи. Це жовта картка захисникові і дуже небезпечний штрафний будуть пробивати номінальні господарі. М’яч за метр від лінії штрафного майданчика. Прекрасний шанс, щоб довести рахунок до розгромного.

54-та хвилина. Небезпечно! Гюндоган вирішив виконати цей стандарт. Пробив він над "стінкою", в якій стояло дуже багато футболістів у червоній формі, однак м’яч не захотів летіти у ворота.

57-ма хвилина. Помилилися футболісти "Баварії", коли вкидали аут, і номінальні господарі зробили швидку контратаку. М’яч на правому фланзі отримав Піщек, потім трохи зблизився з воротарем, але в цьому епізоді прекрасно відіграв Боатенг.

58-ма хвилина. ГОООООЛ 4:1 Це Катастрофа! Левандовськи забиває 4 гол для Боруссії! Показова контратака номінальних господарів. Спочатку м’яч підхопив Кагава, потім віддав на Гросскройца, який чудово розібрався із захисником і вивів Роберта на побачення з кіпером. А там вже права на помилку у форварда не було.

68-ма хвилина. МОМЕНТИЩЕЕЕЕ! Забивати! Левандовські вирвався на побачення з голкіпером, але ось це було під дуже гострим кутом. Може навіть під прямим. Найкращий бомбардир спробував пробити у дальній кут, однак Нойер упорався з цією небезпекою.

69-та хвилина. ПЕРЕКЛАДИНААААА! Прекрасна контратака футболістів у червоній формі. Рібері прострілив з флангу на Гомеса, який з лінії воротарського головою влучив у поперечину. Прекрасний момент!

72-га хвилина. Бастіан Швайнштайгер отримав жовту картку за грубий підкат проти Левандовськи в центральній частині футбольного поля. Справедлива картка.

73-тя хвилина. Положення поза грою було зафіксовано у Роберта Левандовськи. Навісна передача з центрального кола на найкращого бомбардира, але він виявився в офсайді.

75-та хвилина. Гооол 4:2. Прекрасний гол забиває Франк Рібері. З правого флангу він змістився трохи в центр і послав м’яч у ліву "дев’ятку". Ланжерак в цьому моменті був безсилий.

78-ма хвилина. Небезпечно! Рібері вже з іншого флангу змістився в центр штрафної і сильно пробив по воротах, проте вийшло точно по центру воріт, та й голкіпер все контролював.

81-ша хвилина. ГОООООЛ 5:2. найбільша помилка голкіпера, який сьогодні вже пропустив п’ять м’ячів. Шмельцер навісив з правого флангу точно на голову Роберту Левандовськи, який з двох метрів уже не промазав.

87-ма хвилина. Маріо Гомес отримав жовту картку за грубий підкат біля центральної частини футбольного поля.

90-та хвилина. Ар’єн Роббен потрапив у положення поза грою. У цьому матчі все вже вирішено.