Нідерланди - Німеччина - 1:2. Текстова трансляція

13 червня 2012, 22:35
💬 0
👁 16

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Нідерланди – Німеччина, який відбувся у Харкові.

Євро-2012. Група В. Другий тур

Нідерланди - Німеччина - 1:2

Гол: ван Персі (73) - Маріо Гомес (24, ВІДЕО, 38, ВІДЕО)

Попередження: де Йонг (80); Віллемс (90)

Місце: Україна, Харків, стадіон ОСК Металіст

Дата: 13.06.2012

Головний арбітр: Йонас Ерікссон (Швеція)

Початок трансляції матчу Нідерланди - Німеччина о 21: 45 за київським часом.

Склади команд :

Нідерланди: Стекеленбург - ван дер Віль, Хейтінга, Матійсен, Віллемс - де Йонг, ван Боммель (ван дер Варт, 46), Снейдер - Роббен (Кейт, 83), Афеллай (Хунтелаар, 46), ван Персі

Головний тренер: Берт ван Марвейк

Німеччина: Нойєр - Боатенг, Хуммельс, Бадштубер, Лам - Хедіра, Швайнштайгер, Озіл (Кроос, 81), Мюллер (Бендер, 90), Подольські - Гомес (Клозе, 72)

Головний тренер: Йоахім Лев

Арбітр дає фінальний свисток! Німеччина на 90% забезпечила собі вихід у плей-офф.

90 +1-ша хвилина. Лев використовує свою останню заміну: замість Мюллера вийшов Бендер.

Три хвилини додає арбітр.

90-та хвилина. Віллемс віддав м’яч своєму воротарю, а Клозе пішов у відбір і ледь не забив третій гол! Пощастило Стекеленбургу!

89-та хвилина. Німці двічі розігрували кутовий, в результаті Мюллер порушив правила в атаці.

85-та хвилина. Німеччина вміло тягне час. У голландців не виходить фінальний штурм.

83-тя хвилина. Кейт виходить замість Роббена.

81-ша хвилина. Замість Озіла вийшов Тоні Кроос.

80-та хвилина. Де Йонг збиває Лама метрів за 30-ть від воріт, за що отримав жовту картку.

78-ма хвилина. Заплели голландці мережива перед штрафним Німеччини. Німецькій обороні доводиться не солодко.

76-та хвилина. Де Йонг в чистому підкаті вибиває м’яч з-під ніг Озіла у штрафному Голландії!

73-тя хвилина. ГООООООЛ! Ван Персі зміщується з лівого флангу в центр і невідворотно б’є з 20-ти метрів під штангу! Нойєр не встиг зреагувати! Інтрига повертається!

72-га хвилина. Мирослав Клозе змінив Гомеса.

71-ша хвилина. Роббен накрутив Лама на куті штрафного і видав точний пас на вільного Снейдера, Веслі бив сходу, але під м’яч самовіддано кинувся Боатенг!

69-та хвилина. Снейдер подавав з лівого флангу, Роббен прийняв м’яч на груди, а другим дотиком пробив – м’яч проходить поруч зі штангою!

66-та хвилина. Голландці встановили контроль м’яча на половині поля Німеччини. Снейдер віддавав тонкий пас на Роббена, але Нойєр випередив Ар’єна.

62-га хвилина. Снейдер небезпечно стріляє з кута штрафного – поруч зі штангою!

61-ша хвилина. Мюллер закидав м’яч у штрафний на Хедіра, але Стекеленубрг розгадав задум німців.

58-ма хвилина. Нойєр! Ван Персі бив сходу з 20-ти метрів після прострілу зліва, м’яч летів точно у нижній кут, але воротар парирував!

57-ма хвилина. Роббен бив з кута штрафного – рикошет, кутовий. Снейдер подав, Матійсен пробив головою, але м’яч полетів вище воріт.

56-та хвилина. Озіл прострілив від лицьової лінії на Швайнштайгера, Бастіану пробити б з ходу, але він не зумів обробити м’яч.

52-га хвилина. Хуммельс сміливо пішов на ворота Нідерландів, переграв захисника і пробив з лінії штрафного – влучив у Стекеленбурга, Матс добивав, але голландський воротар зреагував!

50-та хвилина. Ван дер Варт подавав у штрафну Німеччини – Хуммельс перший на м’ячі.

47-ма хвилина. Швайнштайгер подав кутовий – точно на голову голландському захиснику.

Другий тайм починається з двох замін у складі збірної Нідерландів: замість ван Боммеля і Афеллая вийшли ван дер Варт і Хунтелаар.

Арбітр відправив футболістів на перерву, не дозволивши німцям подати кутовий.

45+1-ша хвилина. СТЕКЕЛЕНБУРГ!!! Швайнштайгер вже з лівого флангу бив по воротях, м’яч зачепив голову гравця, що стояв у стінці, поміняв траєкторію і полетів в далеку дев’ятку, але голкіпер у відчайдушному стрибку зміг його відбити!

45-та хвилина. Швайнштайгер подавав штрафний з правого флангу, але цього разу Хейтінг не дозволяє Гомесу пробити головою.

41-ша хвилина. Снейдер невдало розіграв кутовий, Боатенг протягнув м’яч до штрафної Голландії, але пробив з 20-ти метрів вкрай неточно.

38-ма хвилина. ГОООООООЛ!!! Нойєр почав атаку сильним ударом на половині поля Голландії, Гомес приймає м’яч, віддає на Мюллера, той Швайнштайгеру, а Бастіан знову віддає пас в розріз на СуперМаріо - форвард під кутом виходить на ворота Стекеленбурга і пробиває в далеку дев’ятку! Воротар дуже рано почав завалюватися на бік! 0:2!

37-ма хвилина. Озіл подав штрафний з правого флангу, оборона Голландії втратила БАДШТУБЕРА, Хольгер бив головою впритул, але потрапив у воротаря!!! 35-та хвилина. Команда ван Марвейка намагається атакувати, але Німеччина спокійно захищається, та ще і в контратаки тікає. 32-га хвилина. МЮЛЛЕР небезпечно пострілив, Гомес намагався завершити, але Хейтінга дуже правильно поставив корпус, завадивши форвардові дотягнутися до м’яча! 30-та хвилина. Знову Роббен завдає удару - цього разу м’яч потрапляє в захисника. 26-та хвилина. Роббен могутньо б'є із-за штрафної у верхній кут, але Нойер устигає зайняти правильну позицію і упіймати м'яч!24-та хвилина. ГОООООЛ! ГОМЕС! Швайнштайгер віддає пас на лінію штрафній, Маріо, уникнувши офсайда(ван дер Виль затримався), ефектно розгорнувся, а другим торканням відправив м'яч у ворота мимо Стекеленбурга! 21-ша хвилина. Знову заспокоїлася гра. Максимальні швидкості футболістам заважає включити жара, що встановилася в Харкові. 18-та хвилина. ХУММЕЛЬС рятує Німеччину! Роббен рвонув у контратаку, Ар’єн віддає пас на Афеллая, той прострілює паралельно лінії воріт і ван Персі вже був готовий замкнути, але Матс Хуммельс у підкаті вибиває м’яч на кутовий. Стандарт знову не приносить Голландії дивідендів. 16-та хвилина. Ван Персі вривався в штрафну, але Боатенг у відмінному підкаті вибиває м’яч на кутовій. Снейдер подав занадто сильно – м’яч перелетів штрафну і пішов за лицьову лінію. 14-та хвилина. Снейдер подав перший кутовий у матчі - ніхто з голландців не зумів завдати удару. 11-та хвилина. Роббен розігнав атаку Голландії, віддав пас у штрафну, ван Персі бив з розвороту, але м’яч проходить повз далеку штангу! Між тим, коли бив Озіл, м’яч потрапив в ШТАНГУ, і тільки після цього Стекеленбург накрив м’яч! Помаранчевим пощастило. 9-та хвилина. Афеллай зробив простріл з лівого флангу - Нойєр ловить м’яч. 8-ма хвилина. Боатенг вкинув м’яч з ауту, а Озіл пробив сходу в кут - Стекеленбург відбиває!!! 7-ма хвилина. МОМЕНТ! Снейдер з глибини поля закинув м’яч на ван Персі в штрафну, Робін прийняв, але пробив точно в Нойєра! 6-та хвилина. Гра походить у центрі поля, без загострення біля воріт.  4-а хвилина. Голландці тримають м’яч, примушуючи німців усією командою захищатися. 2-га хвилина. Снейдер віддавав пас в розріз на ван Персі, проте Робін зачепився за ногу захисника і впав.  Матч розпочався!Євро-2012: Розклад матчів Євро-2012За матеріалами: СПОРТ bigmir)net