20 гравців Фейєнорда на чолі з Куманом готуються до матчу з Динамо

30 липня 2012, 12:42
💬 0
👁 10

Суперник Динамо в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів голландський Фейєнорд прибув до Києва в неділю ввечері, повідомляє офіційний сайт Динамо.

Команда оселилася в готелі Опера, а сьогодні підопічні Рональда Кумана проведуть два тренування.

Перше з них, більше схоже на розминку, відбулося в першій половині дня на стадіоні Динамо імені Лобановського.

Друге, о 18:00, пройде на полі бою, на НСК Олімпійський, і перші п'ятнадцять хвилин буде відкрите для преси. Перед його початком Рональд Куман проведе прес-конференцію.

До Києва з Роттердама прибули 20 футболістів:

Воротарі: Малдер, Граафланд, Ламбру;

Захисники: Янмаат, де Врій, Мартінс, Нелом, Конголо;

Півзахисники: Клас, Леєрдам, Вормер, Іммерс, Сайн, Ель-Абделлауї, Вільєна, Стеєнвоорден, Схакен;

Нападаючі: Фернандес, Кабрал, Сіссе.

У вівторок, 31 липня, до 20:00, коли почнеться матч з Динамо, в розкладі голландців вільний час. Після матчу Фейєнорд повернеться в готель. Виліт до Голландії запланований на ранок середи.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 27 липня, Динамо в третьому турі чемпіонату України на своєму полі обіграло Говерлу з рахунком 3:1. Перемогу кияни вирвали лише на останніх хвилинах зустрічі. Куман був присутній під час гри на трибуні НСК Олімпійський.

Перший матч кваліфікації Ліги Чемпіонів Динамо з Фейєнордом відбудеться 31 липня в Києві. Початок гри о 20:00.