UEFA почав розслідування обставин скандального матчу кваліфікації Ліги Чемпіонів

1 серпня 2012, 16:16
💬 0
👁 7

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) Союзу європейських футбольних асоціацій (UEFA) почав розслідування щодо інцидентів на матчі Ліги Чемпіонів у Загребі між місцевим Динамо і болгарським Лудогорцем.

У вівторок, 31 липня, клуб з Разграда направив скаргу в УЄФА на неналежну поведінку хорватських вболівальників та упереджене суддівство головного арбітра німця Фелікса Цвайєра під час матчу-відповіді другого кваліфікаційного раунду турніру. Зустріч в Загребі 25 липня закінчилася з рахунком 3:2 на користь Динамо, причому переможний гол, що позбавив болгар путівки в наступний раунд турніру, був забитий на восьмій хвилині доданого часу.

Керівництво Лудогорца стверджує, що представники команди піддалися расистським образам з боку вболівальників Динамо, які до того ж закидали їх склянками з пивом та іншими сторонніми предметами.

Болгарський клуб також звинуватив головного арбітра Цвайєра в упередженому суддівстві. На думку болгар, він помилково видалив бразильського півзахисника Лудогорца Марселіно, при цьому залишивши без уваги грубу гру футболіста Динамо Самміра, і неправомірно додав вісім хвилин до основного часу матчу.

Скаргу Лудогорца підтримав Болгарська футбольний союз, який направив в UEFA лист з проханням відкрити дисциплінарну справу проти Динамо.

За матеріалами: Р-Спорт