Без несподіванок. Шахтар розкатав Ворсклу

12 серпня 2012, 19:51
💬 0
👁 4

Сьогодні, 12 серпня, проходить матч 5-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький Шахтар приймає полтавську Ворсклу.

Шахтар (Донецьк) - Ворскла (Полтава) - 4:1

Гол: Генріх Мхітарян (9, 57), Марко Девич (16), Алекс Тейшейра (69) - Ахмед Янузі (38)

Попередження: Вілліан (56), Фернандіньо (65) - Ахмед Янузі (33)

Донецьк. Донбас Арена. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Андрій Кузьмін (Миколаїв)

Шахтар: Пятов, Срна, Ракицький, Чигринський, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян, Коста (Ілсіньо, 63), Вілліан (Тейшейра, 60), Девіч (Алан Патрік, 71)

Ворскла: Долганський, Даллку, Матвєєв, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Маркоскі (Мілько, 84), Єрьоменко (Пічкур, 79), Безус (Кривошеєнко, 75), Сапай, Янузі

83-я хвилина. Далекий постріл Алана Патріка, м'яч летів у ближній кут, де його вміло накрив Сергій Долганський

78-я хвилина. Алан Патрік по-пляжному накинув м'яч на Срна, який зловив м'яч нальоту і пробив - поруч зі стійкою воріт Долганського.

74-я хвилина. В'ячеслав Шевчук прострілив з флангу в центр штрафного, де не виявилося нікого з його партнерів.

69-я хвилина. Гооол 4:1 Срна запустив м'яч на Ілсіньо, який з правого флангу вислав презент точно на ногу Тейшейрі, який промахнутися дозволити собі не міг!

65-я хвилина. Фернандіньо отримав попередження за фол проти Євгена Селіна, який на замаху переграв бразильця

57-я хвилина. Гооол 3:1 Девіч покотив м'яч на фланг, Шевчук набрав швидкість і віддав м'яч в центр штрафного, звідки у дотик Генріх Мхітарян відправив снаряд у ціль!

56-я хвилина. Вілліан отримав картку за фол проти Романа Безуса.

46-я хвилина. Другий тайм почався.

Перерва

41-я хвилина. Відповідь "гірників" була гострою, проте до Марко Девіча м'яч не долетів після чергового прострілу від Дугласа Кости.

38-я хвилина. ГООООЛ 2:1 Єременко м'яко накинув м'яч на Янузі, Ахмед акуратно прийняв м'яч, залишив з носом Ракицького й Чигринського, розвернувся і ткнув м'яч у дальній кут!

33-а хвилина. Невдалий відхід Янузі в оборону обернувся фолом Ахмеда проти Даріо Срни й жовтою карткою албанському порушнику футбольних правил.

31-я хвилина. Контрвипад гостей, розрізний пас на хід Сапа, який кілька затягнув з ударом, але все ж пробив. Андрій Пятов зробив з цього удару кутовий.

28-я хвилина. Йован Маркоскі з пристойною дистанції відмінно приклався по воротам, але пустив м'яч по центру, з чим впорався П'ятов.

26-я хвилина. Є удар по воротах! Ахмед Янузі після подачі з правого флангу від Єременко головою пробив по воротах, м'яч опустився на сітку.

21-я хвилина. Долганський! Відмінний дальній постріл Кости не застав зненацька голкіпера, який зумів перевести м'яч на кутовий удар.

16-я хвилина. ГООООЛ 2:0 Вілліан віддав по лівому флангу на Мхітаряна, той прострілив уздовж воріт, а Девіч в дотик відправив м'яч у ціль!

14-я хвилина. МОМЕНТ! Мхітарян, якого вивели на ударну позицію в штрафний, проявив надмірну благородство, віддавши передачу на Девіча! Марко не прочитав ситуацію ...

11-я хвилина. Поперечина!!! Фернандіньо пробивав, проте м'яч після його удару з 15-ти метрів після розіграшу кутового зачепив поперечину і вилетів за межі поля.

9-а хвилина. ГООООЛ 1:0 Фернандіньо віддав передачу на хід кращому гравцю "Шахтаря" на старті поточного сезону, Генріх Мхітарян не поспішав з ударом і, лише озирнувшись, відправив м'яч у дальній нижній кут!

8-а хвилина. Вадим Сапай, що грає сьогодні на позиції лівого флангового форварда, пробив здалеку по воротах, проте йому не пощастило.

6-а хвилина. Фернандіньо пробив поруч зі штангою з-за меж штрафної площі.

3-я хвилина. Ахмед Янузі запрацював перший в матчі кутовий для своєї команди, проте "гірники" відбилися.

ТЕГИ: Украинская Премьер-лига Шахтер (Донецк) Ворскла (Полтава)