Ювілейна. Поразка від Ворскли стала для Динамо 50-ою в чемпіонатах України

20 серпня 2012, 15:40
💬 0
👁 11

Перша поразка Динамо в поточному чемпіонаті України від полтавської Ворскли стала ювілейною, 50-ою, для київського клубу за час виступів у чемпіонатах України.

Як повідомляє офіційний сайт Біло-синіх, дозволивши полтавському клубу зберегти свої ворота сухими, Динамо вперше в історії протистояння з Ворсклою в чемпіонатах України не забили у Полтаві, де до звітного поєдинку було проведено 16 матчів (2 перемоги Ворскли, 3 нічиї, 11 перемог Динамо, різниця м'ячів - 17:34 на користь киян).

ВІДЕО: Подарунок Тайво. Ворскла мінімально перемагає Динамо

М'яч, забитий Артемом Громовим, став 50-им, який кияни пропустили в чемпіонатах України під керівництвом головного тренера Юрія Сьоміна.

Також обірвалися відразу дві гостьові сухі серії. 393 хвилини Динамо не пропускало в свої ворота у виїзних матчах, а голкіпер Максим Коваль довів свою гостьову серію до 510 хвилин, останній раз виймаючи м'яч із сітки власних воріт майже два роки тому - 14 листопада 2010 року в двобої із сімферопольською Таврією (1:1 ).

ВІДЕО: Сьомін: У Динамо відбувалася планова ротація складу

Нагадаємо, що, програвши 0:1 Ворсклі у матчі шостого туру, Динамо дозволив Шахтарю стати одноосібним лідером чемпіонату України та зараз посідає друге місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 15 очок.

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: Украинская Премьер-лига Динамо Киев Юрий Семин Ворскла (Полтава)