Саленко: Динамо потрібно менше тренуватися

14 вересня 2012, 15:05
💬 0
👁 16

Екс-форвард Динамо Олег Саленко впевнений, що Динамо без проблем зуміє обіграти Карпати у матчі 9-го туру УПЛ. Головне – забити швидкий м'яч.

Поєдинок з Карпатами буде розминкою перед ПСЖ?

Якщо дотримуватися цієї думки, то вийде як у минулих матчах виривати перемогу на останніх хвилинах. Тут необхідно відразу забивати м'яч і вигравати зустріч. Вважаю, на поле вийде бойовий склад.

– Ви не вважаєте, що Юрій Сьомін дасть відпочити основним гравцям?

Не варто звертати увагу на те, що футболісти провели матч за збірну. Вважаю, потрібно робити, як у Європі  більше грати і менше тренуватися.

– У якому руслі будуть діяти команди?

Ясно, що Динамо буде атакувати, а Карпати захищатися. Киянам, якщо їм вдасться провести швидкий гол, не варто закриватися на своїй половині поля, як вони це часто роблять. Важливо забити ще, домогтися більш вагомої переваги, і лише потім, у другій половині зустрічі, випускати молодих футболістів. Необхідно оформити результат у першому таймі.

– Ризикнете спрогнозувати рахунок матчу?

Думаю, Динамо переможе з рахунком 2:0. Карпати поки що не в тій формі, щоб конкурувати з київським клубом.

Нагадаємо, початок матчу 9-го туру УПЛ Динамо-Карпати на НСК Олімпійський сьогодні о 19:00.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net