Кубок України. Шахтар - Динамо 4:1. Текстова трансляція.

23 вересня 2012, 20:22
💬 0
👁 29

Шахтар - Динамо онлайн. Пропонуємо вашій увазі онлайн трансляцію матчу 1/16 Кубка України Шахтар Донецьк - Динамо Київ, який пройшов 23-го вересня в Донецьку.

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 4:1

Гол: Луїс Адріано (22) Алекс Тейшейра (40) Фернандіньо (76), Срна (83) - Тайє Тайво (27)

Місце: Донецьк, стадіон "Донбас Арена" Час: 19:30

Шахтар: 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 6. Степаненко, 22. Мхітарян, 7. Фернандіньо, 29. Тейшейра, 10. Вілліан, 9. Адріано

Головний тренер:
Мірча Луческу

Динамо Київ: 1. Шовковський, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 3. Бетао, 5. Вукоєвич, 4. Велозу, 23. Богданов, 20. Гусєв., 9. Ярмоленко, 85. Раффаель, 11. Ідейе

Головний тренер: Юрій Сьомін

1- Отже, гра стартувала Чекаємо хорошого протистояння

3-я хвилина Мхітарян забіг раніше захисників наперед і вийшов офсайд.

4- МОМЕНТ! ШТАНГА Після подачі з кутового Кучер підправив м'яч на дальню стійку й Тейшейра просто розстріляв каркас

Донецькі тролі. Донбас Арена зустріла Динамо композицією Pink Floyd

Знову помиляються при стандарті з Кучером "" Ідейе а з дальньою штангою ніхто не грав5-а хвилина Швидка відповідь Динамо - Ідейе пробиває над воротами7- хвилина ЩЕМОМЕНТ Луїс Адріано по флангу тікає на межі офсайду, прострілює, Вілліану в центр а там Шовковський парирує випад Мхітаряна14- Штрафний Богданов розбігається й потужно пробиває над воротами
19- Раффаель закинув м'яч на Ідейе але Браун не зміг до нього дотягнутисяЛуческу близький до того, щоб відправити Сьоміна в нокаут - російський журналіст 22-а хвилина. ГООЛ 1:0 Луїс Адріано відкриває рахунок Велозу віддав пас на суперника Раффаель начебто відібрав його у Фернандіньо але м'яч полетів у вільну зону Вілліан вривається в штрафну по флангу Гусєв за спиною простріл - і Луїс Адріано робить свою роботу переправляючи м'яч у сітку

50-а хвилина. Богданов дістав м'яч біля лицьової й прострілив - захисник впорався, а арбітр помилково фіксує вихід м'яча за лінію.

52- Вукоєвич добре підключався до атаки віддавав на Ярмоленка але той не зміг вчасно зреагувати на пас, і захисник вибив

55-а хвилина НЕБЕЗПЕЧНО було Алекс Тейшейра підключився по флангу підбив м'яч і потужно пробив повз дальню штангу!

57-а хвилина. Луїс Адріано та Хачеріді після силової боротьби за м'яч репетують один на одного суддю й хлопчиків які подають м'ячі

60-а хвилина. Ярмоленко отримав м'яч, виграв боротьбу у Ракицького й прострілив - Пятов ловить на льоту

63-я хвилина Подача у штрафний Динамо Хачеріді в боротьбі з Адріано опускає його на газон і вибиває.

64- МОМЕНТ Вілліан обігрався з партнером вирвався на побачення з Шовковським прокинув повз нього але Олександр зреагував ногою відбивши м'яч поскакав вдарився в штангу а потім СаШо накрив його прямо на лінії воріт

68-а хвилина. МОМЕНТ! Раффаель відкидає м'яч в штрафній Ідейе розстрілював ворота - Кучер кинувся під м'яч.

69- Жовта картка. Зіткнення в центрі поля - Хачеріді руками тримав Адріано а той відмахнувся. Потім ще й Вукоєвич збив Луїса Арбітр виписав гірчичники Огнену й Адріано

75-а хвилина Подача у штрафний Хачеріді перекидає м'яч на кутовий

75-а хвилина ГООЛ 3:1 Який гол Простріл з флангу м'яч летить в ноги Фернандіньо бразилець зупинив його, замахнувся прибрав під себе поклав Гусєва на газон і пробив повз Хачеріді Майстер

79- Шевчук з лівого кута штрафного майданчика прострілив небезпечно точно в руки Шовковського

83-я хвилина ГООЛ 4:1 Даріо Срна прямим ударом зі штрафного кладе м'яч у кут!

86-а хвилина Бетао встиг перешкодити Ілсіньо і в підкаті вибив м'яч інакше цілком міг бути й п'ятий гол