Гусєв: Зараз кожен захоче довести, що він гідний грати у Динамо

22 листопада 2012, 08:19
💬 0
👁 14

Півзахисник і капітан київського Динамо Олег Гусєв в ефірі телеканалу 2+2 поділився своїми враженнями про матч з ПСЖ.

"Три удари, два голи. Прикро програвати такі матчі. Після першого тайму я й подумати не міг, що рахунок буде 0:2. Ми і володіли м'ячем більше, і більше завдали ударів, подали кутових. Начебто гра в нашому сьогоднішньому стані давалася, і хлопці всі старалися. Але перший гол після безглуздої обрізки ...

У другому таймі начебто й самі хотіли додати, і тренери нас налаштовували, але відразу пропустили другий курйозний м'яч. Не скажу, що він нас зламав, ми продовжували атакувати, але ... Програвати при співвідношенні ударів 16-5 дуже прикро", - говорить Гусєв.

Ігор Суркіс: Ми продамо тих гравців, які нам заважають

Олег також розповів, що чемпіонат України і Ліга чемпіонів - різні речі.

"Президент нам щойно сказав, що в суботу настрій був не той. Але напевно і ПСЖ на нас не так налаштувався, як донецький Металург. Чесно скажу: донеччани нам менше давали грати, ніж французи. Ну, і для нас Ліга чемпіонів - це мрія. Багато хто прийшов у Динамо заради Ліги чемпіонів і напевно вважають, що в чемпіонаті України можна вигравати на півзусиллях. Але, як показує ця першість, з таким настроєм можна докотитися до п'ятого місця", - повідомив півзахисник Динамо.

Дуду: На відміну від ПСЖ, нам просто не вдалося забити

Гусєв сказав, з яким настроєм Динамо вирушить на останню свою гру в Лізі чемпіонів проти загребського Динамо.

"Ну з яким ... Треба перемагати. Це і гроші в скарбничку клубу, і рейтинг. Та й нам йти у відпустку таки приємніше з перемогою. У нас і так дві поразки поспіль - залишилися три гри, треба кров з носу вигравати.

Президент і тренер сказали, що взимку буде велика чистка, великі зміни, велика розмова. Я думаю, зараз кожен захоче максимально зібратися, щоб довести, що він гідний грати в Динамо", - заявив Олег Гусєв.

Нагадаємо, матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо Київ - ПСЖ закінчився з рахунком 0:2

За матеріалами: dynamo.kiev.ua

ТЕГИ: ПСЖ Динамо Киев Игорь Суркис Лига Чемпионов Олег Гусев Динамо Загреб