Інцидент з петардами: Зеніту присудили технічну поразку

22 листопада 2012, 13:02
💬 0
👁 16

На засіданні КДК РФС було вирішено, що в перерваному матчі 16-го туру чемпіонату Росії між Динамо і Зенітом гостям зараховано технічну поразку

Скандальний поєдинок був перерваний під завісу першого тайму за рахунку 1:0 на користь біло-блакитних. Петарда, випущена із сектора вболівальників Зеніта, попала в голкіпера Динамо Антона Шуніна. Футболістові була надана медична допомога, а матч перерваний і не дограний.

22 листопада КДК РФС розглянув інцидент на спеціальному засіданні. За рішенням організації, гостьовий команді присуджено технічну поразку з рахунком 0:3. Крім того, обидві команди заплатять великі грошові штрафи.

"Це дисциплінарний регламент, це закон. Якщо регламент діє, його потрібно дотримуватися, - заявив заступник голови КДК РФС Артур Григор’янц. - Згідно з регламентом недограні матчі не переграються. Рішення приймалося виходячи з регламенту і міжнародного досвіду FIFA і UEFA".

ВІДЕО: Ідіоти і провокатори. Куди влучила петарда на футболі в Хімках

Пітерський Зеніт заплатить загалом 1 млн 100 тис. рублів (35,5 тисяч доларів): 500 тисяч за піротехніку, 500 тисяч за втручання в хід матчу осіб, які не є учасниками матчу, і ще 100 тисяч за скандування образливих виразів, а головний тренер синьо-біло-блакитних Лучано Спаллетті оштрафований на 30 тисяч рублів за вихід за межі технічної зони. Зеніт також повинен буде провести два матчі без глядачів.

Динамо оштрафовали на 500 тисяч рублів (16 тис. доларів) за незабезпечення безпеки на стадіоні та на 80 тисяч за скандування вболівальниками образливих виразів. Біло-блакитні також будуть змушені провести один матч без глядачів.

Дмитро Медведєв вимагає тюремного терміну для кривдників воротаря Динамо

Рішення може бути оскаржене протягом 7 днів, передає Eurosport з посиланням на РІА Новости.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Зеніту присудили технічну поразку в матчі з Динамо

За матеріалами: Eurosport

ТЕГИ: Россия Динамо Москва вратарь Зенит Санкт-Петербург Антон Шунин петарда