24 листопада 2012, 20:35
💬 0
👁 25

У суботу, 24 листопада, Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Бразилії.

Фінальний Гран Прі сезону визначає долю чемпіонського титулу - Себастьян Феттель приїхав до Бразилії з перевагою в 13 очок над Фернандо Алонсо.

Перед початком кваліфікації пройшов невеликий дощ, що ще більше посилило інтригу - траса була трохи вологою, особливо в останньому повороті, гонщики виїхали на сліках, але Ніко Хюлкенберг вибрав проміжну гуму для першої спроби. Асфальт підсихав, нового дощу по ходу сесії прогноз не обіцяв.

Алонсо: У Бразилії дива не буде, але ми щось придумаємо

Роман Грожан не зміг уникнути контакту з машиною Педро де ла Роси на стартовій прямій, зламавши переднє антикрило. Француз попрямував у бокси для його заміни і, вперше за сезон, не пройшов у другу частину кваліфікації - разом з гонщиками трьох найслабших команд. Протокол першої сесії очолив Хемілтон - 1:15.075.

Другу сесію гонщики Ferrari почали на більш жорсткій гумі, проїхавши довгу серію кіл, а потім переключилися на Medium - решта відразу працювали з короткими серіями на більш м'якій гумі. Траса висохла і прогрілася, що позитивно позначилося на часі проходження кола. Протокол очолив Себастьян Феттель - 1:13.209, у фінал не пробилися ді Реста, Сенна, Перес, Шумахер, Кобаяші, Ріккардо і Вернь.

Хто стане першим в 2012? Всі чемпіони світу Формули-1 (ВІДЕО)

Фінальну сесію всі гонщики провели на Medium. Хемілтон уже в першій спробі проїхав коло з найкращим часом уїкенду - 1:12.850, в кінці сесії Марк Веббер був ще швидшим - 1:12.581, але гонщики McLaren змогли додати, зайнявши перший ряд стартового поля.

Хемілтон в 26-й раз за кар'єру і всьоме в сезоні стартує з поула - у своїй останній гонці за McLaren. Обидва претенденти на титул поступилися напарникам - Феттель кваліфікувався четвертим, позаду Уеббера, а Алонсо - восьмим, поступившись Массі відразу трьома позиціями. У неділю нас чекає захоплююча гонка, яка визначить долю чемпіонського титулу.

Онлайн-трансляцію вирішальної гонки сезону читайте на нашому сайті: Гран-прі Бразилії онлайн трансляція гонки Формули-1

Ця ж новина Спорт bigmir)net: Формула-1. Хемілтон виграв поул на Гран-прі Бразилії, Алонсо відстав від Феттеля

За матеріалами: F1news.ru
ТЕГИ: Формула-1 Льюис Хэмилтон Себастьян Феттель Гран-при Бразилии